سفر تجاری به دبی و چگونه دوبی به سفرهای تجاری کمک می کند

سفر تجاری به دبی ، جایی که برای اقتصاد جهانی اهمیت دارد. قبل از پاندمی، سفرهای تجاری حدود ۷۰ درصد درآمد هتل ها و ۷۵ درصد خطوط هوایی را تشکیل می داد. اما امروز «نمایشگاه ها باعث سفرهای کاری می شوند و در عین حال حاضر بزرگترین آنها، اکسپو ۲۰۲۰دبی، در حال برگزاری است.»

نمایشگاه اکسپو دبی ، جامعه جهانی تجارت را با تقویمی پر از کنفرانس ها و رویدادها گرد هم می آورد.

به عنوان سازماندهندگان، ۱۰ انجمن کسب و کار را با با ۱۰ موضوع خاص گرد هم آوردیم که بر ۱۰ موضوع مهم جهان امروز متمرکزند. مثل تغییرات اقلیمی و تنوع زیستی، آب، غذا و کشاورزی، توسعه شهری و روستایی، تساهل و فراگیری متمرکز است.
جایی که ما سخنرانان مشهور از سراسر جهان، از جمله مبتکران را می آوریم تا بیایند و ابتکاراتشان را معرفی کنند و همچنین به این چالش ها که ما به عنوان گونه انسانی با آن روبرو ایم بپردازند چالش هایی که ما باید برای رویارویی با آن ها با هم کار کنیم.

در ویدیوی زیر با سفر تجاری به دبی و اینکه چگونه دبی به سفرهای تجاری کمک می کند آشنا می شوید:

 

با سایر نمایشگاههای مشهور از جمله جی‌تکس، ای ایی اوری تینگ و بازار سفر عربی، دبی جاذبه‌ای برای مسافران شرکتی است. تقریبا به ارتفاع ساختمان امپایر استیت، جی دبلیو ماریوت مارکیز در دبی بلندترین هتل پنج ستاره در جهان است و تنها هتلی در امارات متحده عربی است که می تواند میزبان گروه های تا ۱۰۰۰ نفر باشد که نمایندگان شرکت ها می توانند در زیر هتل با هم ملاقات کنند، غذا بخورند و زیر یک سقف بخوابند.

چرا دبی یک مرکز تجاری پیشرو است؟

دبی را به دلایل زیادی یک مرکز تجاری پیشرو می دانیم. نخستین دلیل بحث تدارکات است. کل این منطقه توسط خطوط هوایی امارات پشتیبانی می شود که یکی از بزرگ ترین شرکت های حمل نقل بین المللی در جهان است. به این معنی که احتمالا بیش از نیمی از جمعیت جهان می توانند در عرض ۶ساعت به دبی برسند.
مسائل مربوط به ویزا و سهولت ورود به کشور نیز برای اکثر کشورها قابل دسترس است.

همچنین فکر می کنم که آن ها کار خارق العاده ای برای تبلیغ شهر انجام می دهند. از منظر هتل ۱۵۰هزار اتاق هتل در دسترس وجود دارد که ما امکان استقبال از گروه های بسیار بزرگ را می دهد و ما را در شرایط مشابه شهر هوایی مثل لاس وگاس، پکن و شانگهای قرار می دهد.
بنابراین من فکر می کنم که عرضه و کیفیت محصولاتی که در این جا داریم واقعا ما را متمایز و ما را به مقصدی برای مسافران در سراسر جهان تبدیل می کند.

سفر تجاری به دبی و چگونه دوبی به سفرهای تجاری کمک می کند

برای گردهمایی های صمیمی تر، هتل‌های سبک زندگی مانند هاید دبی که اخیرا افتتاح شده است، رویکردی بازیگوشانه به کسب و کار دارند و از ۱۲ مهمان در سبک کاباره و ۳۰ مهمان در سبک تئاتر در سوئیت های بوتیک میتینگ با نام‌هایی مانند استعدادهای هیدن و تقویم هیدن جمع می شوند. همچنین هتل هایی وجود دارند با ایده هایی شگفت آور.

از یک در پشتی در طبقه ششم کنراد دبی، شما وارد چنین واحه ای می شوید که سفر تجاری را بازتعریف می کند. در  استخر با دمای کنترل شده شنا کنید، زیر آبشار تفریح کنید، در یک صندلی آفتابگیر استراحت کنید و سپس برای درمان بی خوابی موقت به اسپا بروید. در واقع لذتی واقعی.

 فرودگاه بین‌المللی دبی شلوغ ترین فرودگاه جهان برای مسافران بین‌المللی است. قبل از همه گیری کرونا، دی اکس دبی به بیش از ۸۶ میلیون مشتری در بیش از ۱۰۰ خط هوایی خدمات رسانی می کرد. هوانوردی خصوصی که در دنیای پس از همه گیری پررونق شده است با اپراتور جتکس که خدمات فرودگاهی لوکس ارائه می کند، به راحتی در دسترس است. ویستا جت یکی از شرکت های هوانوردی خصوصی که در ترمینال فرودگاه فعالیت می کند، هوانوردی خصوصی را دسترس پذیر تر می کند.

سفر تجاری به دبی و چگونه دوبی به سفرهای تجاری کمک می کند

عضویت در برنامه ویزا جت به اعضای ما امکان مالکیت شبیه سازی شده جت های خصوصی را بدون هزینه و دردسر راه اندازی یک هواپیما به ما می دهد. اعضای ما حداقل ۵۰ ساعت در سال از هواپیماهای ما استفاده می کنند که به آنها امکان دسترسی به کل ناوگان مان در سراسر جهان را می دهد. گلوبال ۷۵۰۰ تغییر دهنده بازی در این صنعت است. این بزرگترین، طولانی ترین و بی صداترین جت خصوصی در گروه خود است. مشتریان به چهار کابین دسترسی دارند که می توانند از آن ها برای کسب و کار و تفریح و سرگرمی استفاده کنند و یک اتاق خواب کاملا کاربردی در عقب کابین با تلویزیون با کیفیت بالا و سیستم صوتی فراگیر.

علی رغم اینکه چه روشی برای سفر، علی رغم همه گیری کوید انتخاب کنید، دبی به راحتی برای تجارت در دسترس است.

برای مشاوره رایگان سرمایه گذاری ، مهاجرت یا سفر به این کشور کافیست فرم زیر را تکمیل کنید:
  • هر آنچه فکر میکنید بهتر است در مورد خودتان و هدفی که برای این موضوع دارید به ما بفرمایید
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *