برج خلیقه دبی و آکواریوم و پارک واقعیت مجازی در برج الخلیفه

برج خلیقه امارات در مرکز شهر دبی جاییست که بلندترین برج جهان را در خود جای داده است. یعنی برج الخلیفه .
ارتفاع برج خلیقه دوبی به عنوان بلندترین برج جهان دو برابر ساختمان امپایر استیت و سه برابر برج ایفل است ٫ برج خلیفه صد و شصت طبقه و هشتصد وبیست و هشت متر ارتفاع دارد.
درداخل برج یک هتل شیک ٫ رستوران ها ٫ آپارتمانها و مکان‌هایی برای مشاهده‌ی شهر وجود دارد همچنین در این برج مرکز خرید دبی پر از سورپرایز است. یک آکواریوم ده میلیون لیتری که میتوانید درون قفسه‌هایی برای غواصی به میان کوسه‌ها بروید.

در ویدیوی زیر برج خلیقه دبی و جذابیت های آکواریوم و پارک واقعیت مجازی برج الخلیفه را مشاهده می کنید:

همچنین یک پیست پاتیناژ هم‌اندازه‌ی پیست المپیک و یک آبشار چهار طبقه‌ای با مجسمه‌های تزیینی.
درحالی که برخی جذب واقعیت مجازی می‌شوند برخی دیگر از آن میگریزند. در پارک وی آر می‌توانید در واقعیت مجازی شناور شوید وبا دشمنان مجازی بجنگید.
این مرکز بزرگ تفریحی به بلوار زیبای شیخ محمد بن رشید وصل می‌شود که نقطه‌ی شروع یک مجموعه هنریست. مرکز شهر دبی یک تابلوی هنری شهری برای مجسمه‌ها و چیدمان‌هاست ٫  از بال‌های مکزیک غروب آفتاب از آغاز نمایش‌های شبانه‌ی بنیاد دبی خبر می‌دهد. فواره‌ها روشنایی و موسیقی از دریاچه‌ی برج فوران می‌کنند و برج خلیفه در زمینه می‌درخشد ٫ معماری  نمادین در قلب این محله‌ی پویا.

برج خلیقه دبی و آکواریوم و پارک واقعیت مجازی در برج الخلیفه

برج خلیفه در شهر دبی امارات متحده عربی و در بلوار شیخ محمد بن راشد ، درکنار دبی مال قرار دارد. ناحیه‌ای که در امتداد جاده شیخ زاید واقع شده و یکی از چندین منطقه شهر دوبی است که تعداد زیادی آسمان‌خراش را در خود جای داده است.
برج خلیفه در فاصله ۳٫۳ کیلومتری از دریا قرار دارد و با اینکه مناظر طبیعی اطراف آن به‌اندازه مارینای دبی وسوسه‌انگیز نیستند، دریاچه‌ها و رودخانه‌های دست‌ساز زیادی در اطراف برج وجود دارد که تاحدودی این کمبود را جبران کرده‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *