ماساژ درمانی در دبی ، و معرفی 8 مرکز اسپا و ماساژدرمانی دبی

ماساژ درمانی در دبی که مقصد درجه یک برای سفر است موضوع مهمی برای ایجاد کسب وکار یا سرمایه گذاری در امارات است. مقصدی که بهترین ها را برای سفر و سبک زندگی ارائه می دهد. در این برنامه شما را به یک سفر جامع می بریم که بهترین ماساژ درمانی که در شهر ارائه می‌شود در کرایو و آوی وی وایتا را تجربه کنید و این جا از آب گرم آنانتارا در نخل جمیرا شروع می کنیم.

این جا با ۲۴ اتاق ماساژ و درمان الهام گرفته از معابد آسیایی، مراقبت های لوکس را برای شاداب کردن بدن ارائه می دهند. روش های درمانی شامل ماساژ تقویت کننده سیستم ایمنی بدن با منیزیم. این منیزیم صد در صد خالص است.

فواید منیزیم برای سلامتی و برای کاهش تنش عضلانی است. ویژگی های خاص این درمان این است که کمک می کند که تنش عضلانی تان را کاهش دهید و همچنین خوب بخوابید.

بازدید کنندگان همچنین می توانند از مشاوره درباره سبک زندگی و تغذیه و مربی گری پویا بهره مند شوند.

در ویدیوی زیر با ماساژ درمانی در دبی ، و معرفی دو سالن ماساژ جرفه ای اسپا و ماساژ در دبی آشنا می شوید:

ماساژ درمانی فقط یک کار لحظه ای نیست و اگر می خواهید سلامت ذهنی و جسمانی تان را خوب حفظ کنید باید چند را به طور مداوم انجام دهید. اگر شما خوب نمی خوابید منیزیم واقعا تاثیر می گذارد و شما را آرام می کند.

در سراسر شهر و در برج های امارات می توانید کرایو را پیدا کنید. این کلینیک تخصصی در زمینه کرایو تراپیست و برای من مثل فیلم های علمی تخیلی است.

ابتدا برای بیماری های روماتیسمی استفاده می شد. روش کرایو تراپی با استفاده از روش های سریع انجماد کوتاه مدت برای بهبود عملکرد بدن، افزایش زیبایی و دستیابی به لاغری صورت می گیرد.

از بهترین سالن های اسپا و ماساژدرمانی دبی :

1.مرکز اسپا تالیس در برج العرب

2.اسپا آبشار آسمانی

3.اسپا ماندارا

4.اسپا تالیا

5.اسپا کوردون

6.اسپا آماره

7.مرکز تناسب اندام و اسپا شویکیو

8.مرکز سلامتی و اسپای هتل جمیرا القصر

در کرایو کل بدن، بدن به مدت سه دقیقه در معرض دمای ۱۴۰درجه زیر صفر قرار می گیرد. فواید اساسی‌ این روش درمان این است که شما تقریبا در هر جلسه بین ۶۰۰ تا ۸۰۰ کالری می سوزانید و باعث تقویت متابولیسم بدن می شود، ایمنی را بهبود می بخشد و به التیام بخشی کمک می کند.

آبگرم آنانتارا با ۲۴ اتاق ماساژ و درمان، الهام گرفته از معابد آسیایی، مراقبت‌های لوکس را برای شاداب کردن بدن ارائه می دهند. روشهای درمانی‌ایی شامل ماساژ تقویت کننده سیستم ایمنی بدن با منیزیم.

ماساژ درمانی در دبی ، و معرفی 8 مرکز ماساژدرمانی دبی

ماندارین اورینتال یکی از جدید ترین هتل های لوکس دبی است و دارای یک مرکز آب گرم پنج ستاره است. کوید۱۹ باعث ایجاد چالش ها و به کارگیری تمهیداتی برای صنعت زیبایی و سلامتی شده است تا این مرکز بتواند بار دیگر از مهمانان استقبال کند.

در ماساژ درمانی در دبی از استانداردهای بهداشتی خیلی خیلی سطح بالا و پروتکل های دقیقی پیروی میکنیم. ما همه ی پروتکل های خود را تغییر داده ایم. فکر می کنم همین که مردم برای بازگشت به این جا احساس راحتی کردند، بیشتر احساس کردند که باید به ابن جا بیایند و از درمان ها استفاده کنند.

ما شاهد هستیم که مردم استرس زیادی دارند.بی خوابی دارند و در جریان شیوع کرونا با مسائل مرتبط با سلامتی روانی مواجه اند بنابراین در وضعیت کنونی حتی بیش از همیشه داشتن روابط انسانی حیاتی است.

یکی از محبوب ترین روش های ماساژ درمانی در دبی مرتبط با سلامتی در کلینیک الیکسیر، تزریق آی وی وایتا دریپ است. پس از مشورت با پزشک شما در معرض تزریق ویتامین هستید که نوید می دهد که حال شما را از درون بهتر کند.

مقداری از انواع ویتامین های ب در این تزریق وجود دارد به خصوص ب۱۲ که برای تامین انرژی بسیار مناسب است. بنابراین بلافاصله پس از تزریق افزایش ناگهانی انرژی را حس خواهید کرد اما برای این که تاثیر اصلی اش را حس کنید زمان می برد. الان این ویتامین ها وارد خون شما می شوند بنابراین بدن شما دسترسی بهتری به ابن ویتامین ها پیدا می‌کند.

دبی شهری که به خود می بالد و قادر است جدید ترین روش های ماساژ درمانی را ارائه کند. دبی مطمئنا به رویکرد جامع و همه جانبه خود متعهد است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *