گردشگری پزشکی مقصدی که دبی را به سوی توریسم پزشکی می‌ برد

گردشگری پزشکی در منطقه حتا در دبی با کوه ها و مناظر بکرش مقصدی جذاب برای کوهنوردی و راهپیمایی در اطراف شهر است که دبی را به سوی توریسم پزشکی می برد. در راهپیمایی بر فراز کوهستان حجر گویی می توان نگاهی به تاریخ این منطقه داشت. این جا همچنین برای گردشگرانی مناسب است که تندرستی برایشان مهم است. لیلی بصیری مربی  فیتنس برای نشان دادن اطراف با همراه شده است.

در این منطقه حدود ۱۶ یا ۱۷ مسیر راهپیمایی و کوهنوردی هست که در مجموع ۳۲ کیلومتر طول دارد. یک مسیر سبز هست که بناست پیمودنش آسان تر باشد و به گمانم مسیر سیاه از همه سخت تر باشد. این مسیر بدون آن که متوجه بشوید بدنت را به تحرک وا می دارد.

گردشگران توریسم پزشکی امارات از این مسیر ها خوششان می آید چون تصویری که این جا دارید کاملا با دبی و مراکز خرید و سواحل آن تفاوت دارد و تماشای مناظر طبیعی این جا نفس‌گیر است. گردشگران این جا می توانند علاوه بر گردشگری سلامت ، کوهنوردی در دریاچه سد حتا قایق رانی کنند.

در ویدیوی زیر با گردشگری پزشکی و مقصدی که دبی به سوی توریسم پزشکی می‌رود آشنا می شوید:

 

گردشگری پزشکی مهم است چون وقتی که در سفر هستید می خواهید از لحظه های خوش خاطره بسازید و چیز های متفاوت را امتحان می کنید. بنابراین اگر کسی باشید که هرروز به باشگاه می رود، باز هم برایتان جالب است که در سفر کار متفاوتی بکنید یعنی بیرون ورزش کنید. این کاری است که مثلا در لندن نمی شود کرد.

بخش سلامت و تندرستی سریع ترین رشد را در صنعت گردشگری داشته و دبی همچنان درحال توسعه این بخش است.

«در شهر و در نزدیکی برج های جمیرالِگ کانون مراقبه ی اس ام اس اف را داریم. که روزانه تا ۵۰۰ شرکت کننده را جذب خود می کند.

«فکر می کنم آن قدر بر ارضای خاطر بیرونی تمرکز داشته این که فراموش کرده ایم کجا بوده این و حالا مردم با این مراقبه دارند به درون برمی گردند تا ببینند چه چیزی واقعا مهم است و چه احساسی دارند و چطور بر اطرافیانشان تاثیر می گذارند.

مراقبه های این مرکز نه تنها برای ساکنان بلکه برای گردشگران هم جذاب است. ما در این مسیر پیش می رویم و من بسیار خوشحالم که به این مرکز آمدم چون مجانی است و هر هفته هم برنامه هایش ادامه دارد.

گردشگری پزشکی مقصدی که دبی را به سوی توریسم پزشکی می‌ برد

دبی در حال رشد گردشگری پزشکی و توریسم پزشکی است و رشدی صد درصدی خواهد داشت. چون این جا آن فرایند فکری و مثبت اندیشی را دارند.

اما برای آنها که جاه طلبی ورزشی بیشتری دارند، چالش فیتنس دبی جذابیت ویژه ای دارد. ساکنان و گردشگران به مدت یک ماه ترغیب می شوند ۳۰دقیقه در روز ورزش کنند.
این چالش نمونه ی دیگری است از تعهد این شهر برای تبدیل شدن به مقصد گردشگری تندرستی. در چالش ورزشی اخیر بیش از ۳۰۰۰۰نفر زیر آسمان ساحلی مارینا گرد آمدند تا با جو ویکس، مربی نامدار بدنسازی تمرین کنند.

گاهی فکر می کنیم دبی فقط برای تعطیلات عالیست و غذاهای خوبی هم دارد. اما حالا می بینم ورزش و توریسم پزشکی هم مهم است. باشگاه های زیاد و کلاس های تمرین متنوعی این جا هست. خیلی ها ورزش می کنند و مقامات هم مشوق این کار اند.

گردشگری پزشکی یک رویداد ویژه و عظیم است و اهالی دبی از هر لحظه اش بهره می برند.

گردشگری پزشکی مقصدی که دبی را به سوی توریسم پزشکی می‌ برد

گویی در دبی همیشه چند کلاس فیتنس و توریسم پزشکی درجریان است و خیلی از آن ها هم مجانی است. در انگلستان همه چیز پولی است. این جا تمرینات در فضای باز و هوای آفتابی برگزار می شود و خیلی ها می آیند. دبی در ۹ماهه نخست سال جاری میلادی ۱۲میلیون گردشگر جذب کرده و حالا با گردشگری سلامت و اولویت دادن به ورزش و تندرستی، در حال بازآفرینی بخش گردشگری خود است.

برای مشاوره رایگان سرمایه گذاری ، مهاجرت یا سفر به این کشور کافیست فرم زیر را تکمیل کنید:
  • هر آنچه فکر میکنید بهتر است در مورد خودتان و هدفی که برای این موضوع دارید به ما بفرمایید
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *