سفر به باتومی و مناظر خیره‌کننده باتومی از بالای کوه آنوریا

سفر به باتومی که یکی از بزرگ ترین شهرهای گرجستان و یکی از زیباترین و پرجاذبه ترین شهر های ساحلی در کنار دریای سیاه است، همواره مورد توجه علاقه مندان به سفر و گردشگری و همچنین علاقه مندان سرمایه گذاری و ایجاد کسب وکار در کشورهای مورد توجه توریست ها بوده است.

کوه آنوریا تفلیس و تله کابین آرگو باتومی نیز مجموعه ای جذاب که با افتخار بر کوه های آنورا تفلیس و ارتفاع 250 متری از سطح دریا نشسته و چشم اندازی نفس گیر از شهر باتومی، دریای سیاه، بندر باتومی و کوه های اطراف را به زیر پاهایتان می آورد.

در ویدیوی زیر با سفر به باتومی و برخی فرصت های گردشگری و درآمد زایی گرجستان آشنا می شوید:

“این ماشین کابلی آرگو نام دارد و ما را به بالای کوه آنوریا در ارتفاع 250متری از سطح دریا می رساند. از بالای این کوه منظره زیبا و دیدنی منطقه آجارا را می بینید. بهترین راه برای دیدن زیبایی های باتومی و دریای سیاه و کوه های اطراف آن این است که سوار ماشین های کابلی آرگو بشوید. از اتاقک های ماشین کابلی که به باتومی نگاه کنید، شهری را می بینید که در حال تکامل است و ساخت و ساز و بازسازی در همه جا آشکار است.

در کنار این چشم انداز زیبا و خیره کننده می توانید از موسیقی سنتی و غذاهای معروف منطقه آجارا لذت ببرید.

سفر به باتومی و مناظر خیره‌کننده باتومی از بالای کوه آنوریا

تله کابین آرگو میزبان تعداد متعددی از انواع رستوران ها، کافه ها و فروشگاه هایی است که استراحت و پرسه زدن در آنها لذتی وافر را برایتان به ارمغان می آورد.

معمولاً از تله کابین آرگو به عنوان عمده ترین راه ارتباطی با شهر نام می برند، راهی جذاب که علاوه بر بازگشت به باتومی فرصت طلایی بازدید از چشم اندازهای خیره کننده سراسر مسیر برایتان فراهم می شود. در حال حاضر تله کابین آرگو به یکی از پربازدیترین جاذبه های توریستی منطقه تبدیل شده است.

برای مشاوره رایگان سرمایه گذاری ، مهاجرت یا سفر به این کشور کافیست فرم زیر را تکمیل کنید:
  • هر آنچه فکر میکنید بهتر است در مورد خودتان و هدفی که برای این موضوع دارید به ما بفرمایید
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *