کشور ارمنستان و آشنایی با شرایط زندگی در ارمنستان

کشور ارمنستان یک کشور مناسب برای افرادی است که قصد دارند آینده خوبی برای خود رقم بزنند. در کشور ارمنستان هزینه زندگی به صورتی است که افراد می توانند از پس هزینه تحصیل خود نیز برآیند. این کشور در زمینه اقتصادی رشد خوبی داشته و همینطور سیستم بیمه ای در این کشور نیز با رشد خوبی همراه بوده است.

اگر بخواهیم به مشاغل پر درآمد در ارمنستان اشاره کنیم می توانیم یکی از این مشاغل را آرایشگری بدانیم. مردم این کشور زمان و پول زیادی را برای آرایشگری می پردازند و شما در صورتی که در رشته خاصی تحصیل نکرده باشید می توانید در این رشته مشغول به کار شوید و به نتیجه خوبی برسید.
در نظر داشته باشید که طراحی مد در ارمنستان به طور کلی دسته بندی های مشخصی دارد که می تواند نتیجه بخش باشد.

از دیگر شغل های پر درآمد در ارمنستان می توان به وکالت اشاره کرد. وکالت از دسته شغل های است که می تواند برای افراد در حدود ۱۵ درصد بیش تر از ایران درآمد داشته باشد. شایان ذکر است که این رشته در کشور ارمنستان از سوی دولت نیز از مزایایی برخوردار است. طراحی مد در کشور ارمنستان از دیگر شغل های درآمدزا محسوب می شود که برای ورود به این شغل یا باید در رشته طراحی فعالیت داشته باشید و یا دارای سابقه کار و نمونه کارهای خوب باشید.

برای آشنایی با کشور ارمنستان و شرایط زندگی در این کشور این ویدیو را ببینید:

برای زندگی در ارمنستان بهتر است کمی با غذاهای آن آشنا شوید. کله پاچه ارمنی یکی از غذاهای خوش‌طعم در کشور ارمنستان محسوب می شود. این غذا مشابه با کله پاچه های ایرانی است اما طعم آن بسیار فرق دارد. در کشور ارمنستان ابن غذا در وعده های صبحانه استفاده می شود و با سیر خرد شده بسیار خوش طعم می باشد.

خوروواتس یکی از غذاهای بسیار محبوب و خوش طعم در کشور ارمنستان است که بسیار مشابه شیشلیک ایرانی است. این غذا از تکه های گوشت و دنده ی بره تهیه شده و بر روی آتش کباب می شود. ماهی کبابی از دیگر غذاهای خوش طعم در کشور ارمنستان می باشد که از ماهی قزل آلا تهیه می شود و بسیار لذیذ است. این غذا ایشخان نام دارد. قاپاما یکی از غذاهای اصیل در کشور ارمنستان است که در زمان کریسمس طبخ می شود و بسیار مشابه با دلمه های ماست.

این غذا با استفاده از کدو تنبل تهیه شده و در آن از زغال اخته و زردآلو و آلو بخارا استفاده می شود. قطعا طعم این غذا را تا به حال تجربه نکرده اید. از دیگر غذاهای مخصوص ارمنستان می توان به هاریسا، فاسولیا و کوفته اشاره کرد که همگی ترکیبی از طعم های اصیل و تکرار نشدنی هستند.

 

کشور ارمنستان و آشنایی با شرایط زندگی در ارمنستان

اگر بخواهیم به نوع پوشش مردم ارمنستان اشاره کنیم باید بگوییم در لباس های این مردم هنوز هم المان های سنتی دیده می شود. لباس های سنتی در این کشور بسیار متنوع و رنگارنگ طراحی شده اند. بانوان در کشور ارمنستان از لباس های بلند استفاده می کنند و گلدوزی های زیبایی بر رو آن ها وجود دارد. همینطور افراد به دور کمر خود کمربندهای پارچه ای می بینند.

از دیگر مواردی که در پوشش این افراد پدیده می شود، دستمال سر و کلاه در زرق و برق می باشد به طور کلی مردم ارمنستان دارای فرهنگی غنی و آداب و رسومی اصیل هستند که با زندگی در میان آن ها قطعا بیش تر با این موارد آشنا خواهید شد.

 اگر بخواهیم به اقتصاد و منابع مالی و درآمدی کشور ارمنستان اشاره کنیم باید بگوییم که صنعت پایه اصلی و بنیادی اقتصاد کشور ارمنستان است. پس از استقلال کشور ارمنستان وضعیت اقتصادی در این کشور راکد شد. این طور که مشخص شده بخش های اقتصادی در وضعیت غیر قابل استفاده متروک مانده است.

اگر بخواهیم کمی با فرهنگ مردم  ارمنستان آشنا شویم، باید بگوییم با سرزمین و مردمان غریب و عجیبی رو به رو نیستیم و می توان به راحتی با آن ها ارتباط با قرار کرده و فرهنگ این مردمان را بپذیریم.

کشور ارمنستان و آشنایی با شرایط زندگی در ارمنستان

در این کشور جشن های مذهبی زیادی وجود دارد و به طور کلی مردم کشور ارمنستان سعی می کنند به جشن های مذهبی پایبند باشند. همچنین اینطور که شواهد نشان می دهد هنوز در لباس های که مردم این کشور به تن می کنند، نمادهایی از سنت در ترکیب با مدرنیته به چشم می خورد.

در این کشور اخلاق در محیط های کاری بسیار جدی هستند به طوری که ممکن است هرگز باهم شوخی نکنند و از خندیدن زیاد دوری کنند. به طور کلی باید گفت روابط و نوع صمیمیت مردمان ایران و ارمنستان به حدی است که ممکن است گاهی همان آداب و رسوم و فرهنگ های که در سرزمین ایران وجود دارد با کمی تغییر و یا کاملا مشابه در ارمنستان دیده شود.

در مجموع باید گفت ارمنستان سرزمینی بسیار زیبا، بکر و جذاب و با قدرت اقتصادی رو به پیشرفت است که می تواند امکانات بسیاری را در اختیار شما قرار دهد.

این طور که شواهد نشان می دهد، کشور ارمنستان یک کشور قدرتمند در زمینه اقتصادی محسوب می شود و می تواند از ساده ترین فضای اقتصادی استفاده نماید و به نتیجه برسد. در ادامه به معرفی پایتخت و چند شهر بزرگ کشور ارمنستان خواهیم پرداخت.

برای مشاوره رایگان سرمایه گذاری ، مهاجرت یا سفر به این کشور کافیست فرم زیر را تکمیل کنید:
  • هر آنچه فکر میکنید بهتر است در مورد خودتان و هدفی که برای این موضوع دارید به ما بفرمایید
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *