دبی مارینا ؛ از هتل‌های مجلل تا تنوع آبزیان در خط ساحلی دوبی

دبی مارینا در منطقه تفریحی ساحلی مارینا که با قایق های تفریحی و بادبانی و همچنین آسمان خراش های پر زرق و برق منطقه لوکس دبی است. این جا یکی از مهم ترین نقاط دیدنی شهر و نقطه آغاز فوق العاده ای برای دیدار از امارات است.

دبی مارینا یکی از بهترین روش های کشت و گذار در دبی از طریق دریاست. در مارینا می توانید یک قایق تفریحی را بدون آن که کارت بانکی تان خالی شود اجاره کنید. امروز قصد داریم برخی از مناطق در خطوط ساحلی را ببینیم که اغلب به عنوان هشتمین عجایب جهان شناخته می شود.»

در این سفر ساحلی با خانواده جیمز همراه شدیم که ساکن دبی است و عمویش مارکوم که از بریتانیا برای بازدید آمده است.

در ویدیوی زیر با دبی مارینا هتل‌های مجلل تا تنوع آبزیان در خط ساحلی دوبی آشنا می شوید:

 

ما واقعا از دیدن منظره های متفاوت در دبی از جمله کاخ ها، برج خلیفه و برج العرب از جهت دریا بسیار هیجان زده هستیم. دبی برای هتل های پنج ستاره که خط ساحلی نخل جمیرا را در آغوش گرفته اند شناخته می شوند. از دابلیو و کمپینسکی تا شناخته شده ترین آن ها آتلانتیس باشکوه.

دبی را هرگز از این زاویه ندیده ام. همیشه فکر می کردم یک خط ساحلی مستقیم دارد اما وقتی از دریا شهر را می بینید نمی توانید باور کنید که ورودی های زیادی وجود دارد که واقعا شگفت آورند. من هرگز به آمدن با کشتی به این جا فکر نکرده بودم.

با عبور قایق لوکس از روبه روی برج العرب می توان مقیاس بزرگ یکی از شاهکار های معماری دبی را مشاهده کرد:

دبی مارینا ؛ از هتل‌های مجلل تا تنوع آبزیان در خط ساحلی دوبی

دبی مارینا بهترین جای جهان و این برج العرب است. هر توریستی که به این جا می آید از این برج عکس می گیرد و دلیل اصلی آن تصویر افق در زمینه ی این برج است. در زمستان دلفین های زیادی این جا دیده می شوند.

بیش از ۵۰۰گونه مختلف ماهی و همچنین لاک پشت ها و دلفین ها در دریای اطراف دبی زندگی می کنند. با عبور با قایق از زیر پل خلیج تجاری می توان منطقه در حال توسعه شهر را دید. کانال آبی دبی یکی از سازگارترین پروژه ها با محیط زیست است با نورافکن های خورشیدی که جاده کنار کانال را روشن می کند. این آبراهه ۳.۲ کیلومتری تا نهر دبی در دبی قدیم امتداد می یابد.

خط ساحلی دبی در واقع ۷۲مایل دریایی طول دارد که در هنگام ساخت نخل جمیرا آن را گسترش دادند. اکنون شما می توانید در طول کانال حرکت کنید و آسمان خراش ها و برج خلیفه را از زاویه ای ببینید که تاکنون ندیده اید:

دبی مارینا ؛ از هتل‌های مجلل تا تنوع آبزیان در خط ساحلی دوبی

درحالی که خورشید غروب می کند و شام سرو می شود و کاپیتان قایق تفریحی را به سوی ساحل می راند، زمان تامل درباره گردش روزانه است. ساختمان های بلند، مناظر شگفت انگیز، آسمان آبی و حیرت انگیز دوبی.

دبی مارینا یک تجربه عالی و آرام بخش برای دیدن خط ساحلی دبی است و آخرین لذت این سفر هنگامی است که قایق درحال پهلو گرفتن در ساحل است و وقت آن است یک بار دیگر دوربین ها را به سمت آسمان خراش های ساحل مارینا بگیریم که در آسمان شب چشمک می زنند.

برای مشاوره رایگان سرمایه گذاری ، مهاجرت یا سفر به این کشور کافیست فرم زیر را تکمیل کنید:
  • هر آنچه فکر میکنید بهتر است در مورد خودتان و هدفی که برای این موضوع دارید به ما بفرمایید
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *