گلف در دبی ؛ دوبی با ۱۳ زمین در کلاب گلف مونت گومری

گلف ورزشی است که دبی با 18زمین گلف در آن در سطح جهانی امتیاز قابل توجهی دارد. بیشتر زمین های گلف امارات به وسیله شرکت بین المللی ترون مدیریت می شوند. برخی از مشهورترین نام ها در گلف، در زمین های گلف دبی بازی کردند. کریستوفر می، مدیرعامل گلف دبی مرا به یکی از این زمین های گلف دعوت کرده است. یکی از زمین های مشهور شرکت ترون، زمین گلف مونت گومری در دبی است که با آن آشنا می شویم:

در ویدیوی زیر با زمین مونت گومری یکی از بهترین زمین های گلف در دبی آشنا می شوید:

 

ویژگی زمین گلف مونت گومری چیست؟

مونت گومری قبل از هر چیز به قلب و روح ما نزدیک است زیرا اولین ملکیست که ترون در این منطقه خاورمیانه مالک شد. طراحی اش واقعا بی نظیر است. دزموند مورهد و کولین مونت گومری روی این ملک باهم کار کردن. دزموند برای برخی از طرح های غیر معمولش مشهور است. این جا یک زمین گلف است و بسیار سرگرم کننده و برای همه بسیار جالب.
شما به این سوراخ هجدهم نگاه کنید که یک سوراخ در یک وضعیت جزیره کامل است. بچه هایی که بازیکنان خوب و معمولی هستند آن ها نمره بسیار خوبی در این حفره دارند اما بد، به ناچار با سختی رو به رو می شود. برای همین فوق العاده است. یکی از بهترین سوراخ های پایانی که شما هرجایی ممکن است پیدا کنید.

چه چیزی باعث می شود که دبی به چنین مقصد خوبی برای بازیکنان گلف تبدیل شود؟

دو دلیل واقعا قانع کننده وجود دارد. یکی این که ما تعدادی زیادی زمین خوب داریم. ما ده زمین گلف هجده حفره ای داریم که اکثر آن ها توسط بازیکنان سرشناس طراحی شده است. دومین دلیل قانع کننده این که شما نمی توانید آب و هوای بهتری از این جا از نوامبر تا آوریل پیدا کنید. یکی از بهترین وضعیت های جوی در جهان و این برای شما تضمین شده است که می توانید در این مدت بازی کنید.

گلف در دبی ؛ دوبی با ۱۳ زمین در کلاب گلف مونت گومری

می توانید به من بگویید که چرا زمین گلف مجلس، زمین ویژه ای است؟

برخی از مشهورترین نام ها در گلف در زمین های گلف دبی بازی کرده اند.  زمین مجلس یک زمین گلف بسیار ویژه برای بسیاری از مردم است. این زمین نخستین زمین گلف چمن در خاورمیانه است. این زمین در سال ۱۹۸۷ ساخته شده است و زمینی ویژه برای رشد گلف در منطقه بوده است که از سال ۱۹۸۸ هرساله میزبان سالیانه کلاسیک صحرای دوبی بوده و بسیاری از بهترین بازیکنان جهان که مردم در تلویزیون ها می بینند به این جا می آیند.
بنابراین هرکسی می خواهد به این جا بیاید و بازی کند. آکادمی های پیترکان در تمام زمین های گلف دوبی فعال است. مارک مربی این آکادمی به من آموزش می دهد.

اولین چیزی که باید انجام بدهید، توپ را روی پایه بگذاریم و پایتان را جفت کنید و کمی آن ها را از هم باز کنید. تا بازوهای شما به راحتی بتوانند حرکت کنند. نکته این که همیشه سعی کنید چشمتان به توپ باشد. اوکی پاها را به این شکل گذارید. درسته کمی عقب تر. توپ در موقعیت خوبیست. درسته بعد یک چرخش بزرگ و چشمتان را روی توپ متمرکز کنید.

گلف در دبی ؛ دوبی با ۱۳ زمین در کلاب گلف مونت گومری

 

البته همه چیز این جا به بازی مربوط نیست. در دبی به امکانات رفاهی دیگری هم مهم است. هتل های باشگاه، مانند مونت گومری ، دارای استخر شنا و آب گرم های لوکس است. غذاهای این باشگاه برنده جوایز رستوران های مشهور مانند رستوران های کارین که غذاهای مدیترانه ای فرانسوی سرو می کند.
یک بخش جدید در مونت گومری رستوران اورانجری است. الهام گرفته شده از شخصیت فلیس فاگ.

بهترین فصل بازی گلف در دبی چه زمانی است؟

فصل بازی این ورزش از ماه اکتبر در دبی اوج می گیرد. امارات متحده عربی با ۱۸ زمین در سطح جهانی و دبی با ۱۳ زمین میزبان بازیهای جهانی و بازیکنان مشهور است. و بیشتر زمین ها بوسیله شرکت بین‌المللی ترون مدیریت می شوند.

کسانی که می خواهند گلف و غذا را در یک گردش تفریحی باهم ترکیب کنند می توانند به این جا به تاپ گلف دبی بیایند. این جا شما می توانید به توپ های حاوی میکروچیپس ضربه بزنید. وقتی یک توپ به پرواز در می آید و دور می شود به یک سیب نزدیک می شود و ما یک امتیاز کسب می کنیم. برای تمام کسانی که عاشق این ورزش هستند، این جا مکانی ایده آل است.
شما این امکان را دارید که در آرامش شب ، بدون هیچ گونه صدای ناهنجار به بازی و تفریح بپردازید و در ادامه با حضورتان در این مجموعه زیبا شما در کنار جاده شیخ زائد به بازی می پردازید و منظره ای رو به آسمان خراش های شهر همراه خواهید داشت و بهترین زمان برای رفتن به این باشگاه حدود 8 شب است و در آخر ساختمان مرکزی این باشگاه که با ظاهر بادبانی شکلش مشرف بر گذرگاه آبی خور دبی می باشد .

برای مشاوره رایگان سرمایه گذاری ، مهاجرت یا سفر به این کشور کافیست فرم زیر را تکمیل کنید:
  • هر آنچه فکر میکنید بهتر است در مورد خودتان و هدفی که برای این موضوع دارید به ما بفرمایید
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *