گردشگاه لمر ، محله ساحلی تماشایی و پارک آبی لاگونا در دبی امارات

گردشگاه لمر در محله لمر امارات یکی از رنگارنگ ترین نقاط تماشایی دبی است که هنر خیابانی اش مخاطبان را مجذوب می کند. برای ماجراجویی بیشتر باید به سمت ساحل رفت. دو پارک آبی در محله لمر هست که بازی‌های فراوانی دارند.

می‌توانید ساحل را با جت‌اسکی و راهنما دور بزنید. بچه‌هایی که عاشق بالا و پایین پریدن‌اند می‌توانند به زمین بازی هواهوا سری بزنند. این جا در گردشگاه لمر بستنی خیلی می چسبد و طعم های عجیب و غریبی هم دارد.

در ویدیوی زیر با گردشگاه لمر ، محله ساحلی تماشایی و پارک آبی لاگونا در دبی امارات آشنا می شوید:

گردشگران می‌توانند در این محله تخت کنار دریا اجاره کنند و در کلبه‌های ساحلی رنگارنگ اینجا دوش دوش بگیرند. در لمر بستنی با طعم‌های عجیب‌وغریب هم پیدا می‌شود.

پارک آبی لاگونا :

پارک آبی لاگونا درست وسط محله لمر واقع شده است. سوار شدن بر سرسره‌های آبی پیچ‌ در پیچ شجاعت گردشگران را به چالش می‌کشد. موج‌سواری با موج‌ساز 180 درجه‌ای فلورایدر هم هیجان‌انگیز است.

سوار شدن این سرسره های آبی پیچ در پیچ شجاعت می خواهد. موج سواری با موج ساز فلورایدر هم هیجان انگیز است. برای ماجراجویی بیش تر باید به سمت ساحل رفت. دو پارک آبی این جا هست که بازی های فراوانی دارد. می توانید ساحل را با جت اسکی و راهنما دور بزنید. بچه ها هم می توانند به زمین بازی هوا هوا سر بزنند. اما پیش از غروب باید در یکی از غذاخوری های رو به دریا جا گرفت. رستوران ماستی ترکیب مدرنی از غذاهای هندی دارد.

گردشگاه لمر ، محله ساحلی تماشایی در دبی امارات

پیش از غروب باید در یکی از غذاخوری‌های روبه‌دریا جا گرفت. رستوران «ماستی» ترکیب مدرنی از غذاهای هندی دارد.

ماستی در هندی معنای شوخ و بازیگوش دارد و یکی از این غذاهای بازیگوشانهٔ اینجا «تندوری چیکن بائو» نام دارد. شب های لمر هم با سینمایی با حال و هوای قدیمی، برگزاری جشن های فصلی و تعداد زیادی هنرمند خیابانی در تمام شب گردشگران را سرگرم می کنند.

1 thoughts on “گردشگاه لمر ، محله ساحلی تماشایی و پارک آبی لاگونا در دبی امارات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *