محله های هنری دبی و فرصت هایی برای مهاجرت هنرمندان

محله های هنری دبی که یکی از آنها محله القوس دوبی است، زمانی محدوده صنعتی بود و حالا به کانون هنری دبی تبدیل شده. اما ماجرا فقط کار ها و آثار هنری برجسته نیست. چرا که هر جا هنر باشد، زندگی هست! و زندگی این جا در امارات پرنشاط است.

هر مکانِ این جا نکته ی جالبی دارد. مثلاً کافه رایدر کافی شاپی است در قلب فروشگاه لوازم موتور سواری یا میرزام که کافه ای را در در یک کارخانه شکلات سازی جای داده است. می توانید در کارگاه های هنری استعداد های خودتان را کشف و شکوفا کنید. مثلاً در جایی نظیر اولالالب یاد می گیرد چطور عطر بسازید و آن سو تر در کلاس های هنر های تجسمی جمجار نقاشی و مدیتیشن را باهم تجربه کنید.

در ویدیوی زیر با محله های هنری دبی و فرصت هایی برای مهاجرت هنرمندان آشنا می شوید:

“ما کارگاهی به نام خلاقیت شهودی داریم که در آن هنر و مراقبه را باهم تلفیق می کنیم. لوازم مختلفی داریم و قبل از شروع کمی مراقبه می کنیم. بنابراین همه در حین کلاس و بعد از آن احساس آرامش دارند.”

برای علاقه مندان به خرید هم فروشگاه های متنوعی هست. از تک فروشی ها گرفته تا مغازه های موزه مانندی نظیر نوستالژیک کلاسیک کارز. حتی می توانست روی این مرسدس رودستر کلاسیک سرمایه گذاری کنید. این ماشین در کنار چند مدل به یادماندنی رولز رویس و فراری گوشه ای از مجموعه ی فعلی این فروشگاه را تشکیل می دهد.

محله های هنری دبی و فرصت هایی برای مهاجرت هنرمندان

 

منطقه هنری آلسرکال Alserkal از محله های هنری دبی به قسمتی از منطقه صنعتی قدیمی القوز، با محوریت خیابان آلسرکال، برای تبدیل شدن به قطب هنر دبی بازسازی شده و به یک مرکز اصلی هنر جدید و نوظهور دبی تبدیل شده است و محل قرارگیری برخی از مهمترین گالری های هنری معاصر این شهر است.

خیابان السرکال دبی (Alserkal Avenue)، منطقه‌ای که نمایشگاه‌ها و گالری‌های هنری دبی را در خود جای داده ، در سال 2007 توسط تاجر اماراتی عبدالمنعم بن عیسی السرکال تأسیس شد تا یک نقطه هنری ارزشمند در منطقه و مقصدی برای جذب هنردوستان باشد. اگر خریدار آثار هنری هم باشید این جا محله شماست. تقریبا همه تابلوها فروشی است و می توانید سوغاتی بی نظیر با خود ببرید.

برای مشاوره رایگان سرمایه گذاری ، مهاجرت یا سفر به این کشور کافیست فرم زیر را تکمیل کنید:
  • هر آنچه فکر میکنید بهتر است در مورد خودتان و هدفی که برای این موضوع دارید به ما بفرمایید
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

1 thoughts on “محله های هنری دبی و فرصت هایی برای مهاجرت هنرمندان

  1. سحر مزینانی :

    دیگه به نظرتون با بودن پلتفرم های قوی مثل علی بابا توایران کسی میتونه تو زمینه گردشگری خوب کار کنه؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *