کلاب ساحلی بلا بلا دبی یا بلابلابیچ دوبی

کلاب ساحلی بلا بلا دبی یا بلابلابیچ دوبی یکی از دیدنی های دوبی است . دبی به معماری های بهت آورش از برج خلیفه امارات گرفته تا برج العرب معروف است و مناظر تماشایی چنین بناهایی در نوع خود جزو بهترین های دنیا هستند. بر بلندای ۵۴امین طبقه هتل، آدرس اسکای ویو در مرکز دبی رستوران آسیایی سلاوی جای گرفته.

کلاب ساحلی بلا بلا دبی در آن سوی محوطه مسکونی ساحل جمیرا و رو به روی جزیره آب های آبی قرار گرفته. از عکس تاب سواری در این بلندا گرفته تا استخر معلق آن ، که ما این جا منظره زیبایی از چشم دبی داریم و می توانید خشکی و دریا و خورشید را یک جا ببینید.

بهترین نکته این تراس آن است که وقتی از تماشای منظره سیر شدید می توانید به سریع ترین شکل ممکن از عرش به فرش برسید و بعد منظره بی مانندی را از یک منظره نمای ۳۶۰ درجه ای می بینید که اخیرا رو به جزیره نخل دبی ساخته شده است.

در ویدیوی زیر با کلاب ساحلی بلا بلا دبی یا بلابلابیچ دوبی آشنا می شوید:

 

بلابلابیچ یا همان کلاب ساحلی بلا بلا دبی با 20 بار بزرگ، سه رستوران و یک استخر از طرفدارانش پذیرایی می‌کندT که به مرکز تجاری نخل دبی نیز متصل است نمایشگاهی دارد که مراحل ساخت نخل دبی یعنی یکی از بزرگ ترین جزیره های ساخت بشر در آن به نمایش درآمده و به هنگام غروب خورشید هم منظره ای تماشایی از سی اِلو اسکای لانگ در ساحل دبی کریک منتظر شماست و این یعنی تماشای جهان های قدیم و جدید در منظره شگفت انگیز یکی از معروف ترین چشم انداز های رو به افق دنیا.

کلاب ساحلی بلا بلا دبی یا بلابلابیچ دوبی

بلابلا جذاب‌ترین مکان در JBR برای گذراندن یک روز کامل است. با ۲۰ بار، ۳ رستوران و یک کلاب ساحلی بزرگ. روز را در استخر خوشرنگ و بار ساحلی با سبک سواحل بالی بگذرانید و بعد به بخش Tent بروید که پر از انواع مختلف بار‌ با سبک‌های مختلف است. البته فقط افراد بالای 21 سال می‌توانند از تفریحات این کلاب لذت ببرند.

برای مشاوره رایگان سرمایه گذاری ، مهاجرت یا سفر به این کشور کافیست فرم زیر را تکمیل کنید:
  • هر آنچه فکر میکنید بهتر است در مورد خودتان و هدفی که برای این موضوع دارید به ما بفرمایید
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *