کایت بیچ یا ساحل کایت ، ساحل محبوب ورزش‌ و تفریح دبی

کایت بیچ یا همان ساحل کایت بیچ در دبی که در فاصله  برج العرب و محدوده لامر امارات قرار دارد، همیشه پر سر و صدا و پر جنب و جوش است. در این محدوده هم می توان ورزش و دویدن بامدادی را انجام داد و هم می توان در جلساتی نظیر یوگای ساحلی شرکت کرد.

کایت بیچ ( kite beach ) در شهر دبی و در نزدیکی ساحل جمیرا ساحل کایت قرارگرفته است.این ساحل به دلیل امکانات تفریحی زیاد یکی از جاهای مهم دیدنی دبی به شمار می آید.همه فصل های سال این ساحل مناسب باد بادک بازی است به همین دلیل بسیاری از بزرگسالان و کودکان در این ساحل زیبا به باد بادک بازی مشغول هستند.این ساحل زیبا برای کودکان هم بسیار زیبا و جذاب است به این دلیل این ساحل به عنوان ساحل خانوادگی در دبی شناخته شده است .

در ساحل کایت از ورزش و خوراک تا سرگرمی برای خانواده ها، همه چیز پیدا می شود. ایکس پارک جونیور، تنها تفریحگاه تماما طبیعی دبی نیز، با کلبه های چوبی و خانه های درختی زیبا در این منطقه قرار دارد. بچه ها می توانند در این زیستگاه طبیعی بازی کنند و به حیواناتی که در آن زندگی می کنند نزدیک شوند.

در ویدیوی زیر کایت بیچ یا ساحل کایت ، ساحل محبوب ورزش‌ و تفریح دبی را مشاهده می کنید:

 

آموزشگاه موج سواری دزد دریایی در دبی هم به کودکان و هم به نوجوانان آموزش می دهد که چطور بی خطر موج سواری کنند، اطلاعات آن ها را درباره دریا افزایش می دهد و به آن ها می آموزد در صورت لزوم چطور دیگران را نجات بدهند.
هم ساکنان دبی و هم  گردشگرانی که از دیگر نقاط به این جا می آیند، ساحل کایت بیچ دوبی را دوست دارند. چون در قسمت های رفاهی و دیدنی این ساحل زیبا حمام های آفتاب و برگزاری کلاس اسکیت و تعداد زیادی کافه و رستوران و پارکینگ اتومبیل برای رفاه گردشگران وجود دارد.

کایت بیچ یا ساحل کایت ، ساحل محبوب ورزش‌ و تفریح دوبی

این ساحل یکی از سواحل مورد علاقه کایت موج سواران، کایاک سواران، فوتبالیست و والیبالیست هایی می باشد که به صورت گروهی برای لذت از آب گرم این ساحل به اینجا می آیند. یکی از سرگرمی های غیر آبی ساحل اسکیت در پارک اسکیتی آنجاست.علاوه بر این امکانات یک محوطه بازی رو باز و یک پارک کودک برای والدینی که دوست ندارند کودکشان آب بازی کند در ساحل کایت بنا شده است .

.

برای مشاوره رایگان سرمایه گذاری ، مهاجرت یا سفر به این کشور کافیست فرم زیر را تکمیل کنید:
  • هر آنچه فکر میکنید بهتر است در مورد خودتان و هدفی که برای این موضوع دارید به ما بفرمایید
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *