موج سواری با قایق در سواحل امارات و دبی

موج سواری با قایق در دبی هر روز پرطرفدارتر می‌شود . امروز منطقه به جمیرا امارات آمده‌ایم تا کمی بیشتر درباره‌ی این ورزش بدانیم . موج سواری با قایق در واقع نوعی از موج سواریست که به کمک یک قایق خاص انجام می‌شود. این قایق در مسیر حرکتش موج ایجاد میکند ٫ ورزشکار در ابتدا با طنابی به این قایق بسته می‌شود و وقتی بتواند به خوبی تعادل خودش را حفظ کند میتواند واقعا موج سواری کند.

در ویدیوی زیر با موج سواری با قایق در سواحل امارات و دبی آشنا می شوید:

یکی از مهم ترین  نکات موج سواری با قایق در سواحل امارات و دبی چیست ؟ و قانون مهم کدام است ؟

معمولا لبه های تخته موج بهترین جاست . طناب را  نکش  وقتی قایق راه افتاد نباید طناب را بکشی بنابراین نگاهت به جلو باشد و منتظر می‌شوی و فشارطناب تو  را به حرکت در بیاورد و انوقت میبینی که چقدر  آسان می‌شود روی آب سر خورد و روی تخته ایستاد ٫
این مرحله‌ی اول است.

مدتی برای موج سواری با قایق تمرین کرده وقتی آماده بودی یه پرش انجام بده. تو مدتی است موج‌سواری می‌کنی و حالا در این کار مهارت پیدا کردی٫  خب حالا می‌توانی کمی رو به جلو خم کنی.

فقط مبتدی ها و آماتورها نیستند که در دبی موج‌سواری می‌کنند بلکه حرفه ای ها هم وقتی جاهای دیگر سرد می‌شود برای انجام این ورزش سری به دبی می‌زنند موج‌سواری احساس آزادی عجیبی به آدم میده همه‌ی مشکلاتت را فراموش کند.

موج سواری با قایق در سواحل امارات و دبی

موج سواری با قایق واقعا می‌چسبد برای همین ما خیلی زود به آن عادت کردیم حالا به جاهایی مثل دوبی می اییم تا از افتاب و هوای خوبش  نهایت استفاده را ببریم.

موج سواری با قایق بهترین احساس ممکن را به شما میدهد ٫  البته گاهی بسیار اعصاب خورد کن است چون کوچکترین حرکت اشتباه باعث می‌شود بیفتید اما وقتی همه چیز را به دقت رعایت کنید احساس بی‌نظیری دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *