مرکز تفریحی دبی ورزش‌، تفریح و هیجان در بیابان‌های امارات

مرکز تفریحی دبی محلی برای شوالیه‌های امارات یک گروه ماجراجوی موتورسواری در دبی است. با یک تفاوت مردم محلی و گردشگران امارات می‌توانند با آن‌ها در کویر همراه شوند. بیشتر مردم وقتی به دبی فکر می‌کنند به یاد آسمان خراش‌های آن می‌افتند؛ اما در این امیرنشین فرهنگ استفاده از خودروهای اسپرت نیز بسیار رایج است.
به همین دلیل ما تصمیم گرفتیم از بقیه جدا شده و به سمت جاده مرتفع برویم که در صد و چهل کیلومتری دبی قرار دارد انجام هر ورزش کوهستانی که تصورش را بکنید امکان‌پذیر است ٫

در ویدیوی زیر با مرکز تفریحی دبی ، ورزش‌، تفریح و هیجان در بیابان‌های امارات آشنا می شوید:

در مرکز تفریحی دبی اول وارد یکی از کره ها بشویم و بازی کنیم ٫ مرحله‌ی بعد پرتاب تبرست.  تبر  همه به هدف خورده الا من ٫  خب این هم از پرتاب تبر ٫ حالا نوبت کارتینگ است ٫ می‌خوایم از بالای کوه پایین برویم. تجهیزات ایمنی لازم را  اینجا برمیدارد ٫  این برنامه از مرکز تفریحی دوبی به پایان رسید با موتورسواری به خانه برمیگردیم .

موتورسواری در دامنۀ کوه هاجر:

موتورسواری در دبی بسیار رایج است و مکان‌های مختلفی هم برای این کار وجود دارد. اگر پیست‌های آسفالت شده را دوست ندارید، می‌توانید برای ماجراجویی به سراغ تپه‌های طبیعی بروید. منطقۀ دیدنی هاتا و کوه هاجر در نزدیکی شهر، یکی دیگر از مکان‌های مطلوب موتورسواران میباشد. «اکس ایندورو» یکی دیگر از آموزشگاه‌های فعال برای موتورسواران است که به آنها مهارت‌های راندن در خارج از پیست را می‌آموزد و کمک می‌کند تا بتوانند به راحتی در طبیعت شگفت‌انگیز این منطقه برانند.

برای مشاوره رایگان سرمایه گذاری ، مهاجرت یا سفر به این کشور کافیست فرم زیر را تکمیل کنید:
  • هر آنچه فکر میکنید بهتر است در مورد خودتان و هدفی که برای این موضوع دارید به ما بفرمایید
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *