ماهیگیری در دبی و لذت ماهیگیری در سواحل دبی

ماهیگیری در دبی یک فعالیت رایج است و ساکنان می توانند مجوزهای صید ماهیگیری برای تفریح ​​را بدست آورند. این مجوزها در طول سال معتبر هستند. حتی برای گردشگران ، شرکت های تور ماهی گیری در امارات باید مجوز ماهی گیری موقت را دریافت کنند. مکانهای زیادی وجود دارد که برای سفر ماهیگیری در دبی مناسب است.

دریا و ماهیگیری در دبی سابقه‌ای دیرینه دارد اما امروز هم ماهیگیران تفننی راهی باشگاه ماهیگیری در دوبی می‌شوند تا این نوع ماهیگیری خاص را با قلاب امتحان  کنند  و ساخت بزرگترین  جزایر مصنوعی جهان در دبی نوعی زیست گاه  طبیعی هم فراهم کرد.
ماهیگیری نخستین شغل اصلی مردم اماراتی قبل از کشف نفت بود. امروز ، این یک فعالیت محبوب گردشگری است که سالانه هزاران نفر را به خود جلب می کند.
سمت راست برج خلیفه است که روبرویش برج‌العرب قرار دارد. سمت چپ ما هم جزایر نخل و جمیرا ودوبی مارینا قرار دارد٫ اینجا آب‌هایی است  که باید پر از ماهی باشد.

در ویدیوی زیر با ماهیگیری در دبی با قلاب در سواحل دبی آشنا می شوید:

نیک بولز نخستین مرکز آموزش ماهیگیری تفریحی با قلاب را به نام اوشن اکتیو فلای (OCEAN ACTIVE FLY) در این منطقه راه‌اندازی کرده است. در این نوع خاص از ماهی گیری با قلاب در آبهای دریا که فلای فیشینگ نام دارد طعمه‌هایی به شکل حشرات زنده که در حال پرواز به نظر می‌رسند روی سطح آب شناور می‌شوند و ماهی‌ها را به سمت خود می‌کشند.

ماهیگیری در دبی و لذت ماهیگیری در سواحل دبی

ساخت بزرگترین جزایر مصنوعی جهان در دوبی نوعی زیستگاه طبیعی هم برای گونه‌هایی از آبزیان فراهم کرده است. نوع از ماهی شیده به نام ملکه‌ماهی در آبهای ساحی دوبی هست که گهگاه وزن آن بیش از ۸ کیلوگرم می‌رسد.
هوای دبی برای ماهی گیری بسیار عالی است. در زمستان ، ماهی ها برای گرم شدن به خط ساحل نزدیک می شوند و در ماه های گرم سال ، دریا عمیق مکانی است که در آن همه ماهی ها را پیدا خواهید کرد.

برای مشاوره رایگان سرمایه گذاری ، مهاجرت یا سفر به این کشور کافیست فرم زیر را تکمیل کنید:
  • هر آنچه فکر میکنید بهتر است در مورد خودتان و هدفی که برای این موضوع دارید به ما بفرمایید
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

3 thoughts on “ماهیگیری در دبی و لذت ماهیگیری در سواحل دبی

  1. سوسن بزرگیان :

    با توجه به اینکه آموزشهای زیادی در این مورد نیست، این آموزش خیلی کمک کرد و ازتون ممنونم

  2. زضا مرادی :

    من از سایتشون درباره قطعات کامپیوتر سوال کردم خیلی خوب راهنمایی کردن. ولی یکم گرون بود قطعاتشون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *