بالن سواری در دبی در کنار پرواز شاهین در صحرای دبی

بالن سواری در دبی در کنار پرواز شاهین در صحرای دبی که قدیمی‌ترین شیوهٔ پرواز بشر است و این‌روزها یکی از امن‌ترین روش‌های پرواز شخصی در امارات به‌شمار می‌آید. همین امر باعث شده که گردشگران زیادی در دنیا مجذوب بالن سواری شوند. امروز صبح به صحرای اطراف دبی آمده‌ایم و پیتر قرار است ما را با بالون هوای گرم اش بر فراز اسمان  اینجا بگرداند٫

در ویدیوی زیر با بالن سواری در دبی در کنار پرواز شاهین در صحرای دبی آشنا می شوید:

پرواز با بالن چطور است؟
هشتاد درصد کار من هواشناسی است اگر اوضاع جوی را درست بدانم کارم ساده است بالن‌سواری پرواز واقعی است ٫ چون باید با طبیعت کار کنیم معمولا در ارتفاع هزار پایی بیشتر به سمت غرب  میروم و در چهار هزار پایی به شرق.
منظره اینجا زیباست ٫ چون هم صحرا و بیابان‌های بکر دارد که جز طبیعت دبی است و هم واحه‌های سبز در دل کویر که تضاد جالبی در کنار هم ایجاد می‌کرد صبح زود سایه خورشید روی تپه‌های شنی بسیار تماشایی است. اما  مهمان ویژه‌ی پرواز ما یک پرنده شاهین است .

شاهین با سرعت سیصد و هشتاد و نه کیلومتر بر ساعت هنگام شیرجه سریع‌ترین جانور دنیاست. کبوتر را از چهار کیلومتری می‌بیند بالای سرش می‌رود ، بال ها  را جمع می‌کند و برای شکارشیرجه میرود.
اینجا هنگام بالن سواری می‌توانید اوج پرواز یک شاهین را از نزدیک ببینید و البته این تنها جای دنیاست که چنین امکانی به شما می‌دهد.

بالن سواری در دبی در کنار پرواز شاهین در صحرای دبی

 

یکی از تفریحات هیجانی که می توانید در دبی تجربه کنید، بالن سواری دبی است و همچنین می توان از شاهین به عنوان عضوی جدایی ناپذیر در زندگی بیابانی نام برد، پرنده ای شگفت انگیز که از آن برای شکار خرگوش صحرایی و هوبره آفریقایی استفاده می شد. رقابت های قهرمانی فازا (Faza Championship) هر ساله در دبی برگزار می شود، مسابقه ای شگفت انگیز که در آن صدها شاهین به رقابت با یکدیگر می پردازند.

برای مشاوره رایگان سرمایه گذاری ، مهاجرت یا سفر به این کشور کافیست فرم زیر را تکمیل کنید:
  • هر آنچه فکر میکنید بهتر است در مورد خودتان و هدفی که برای این موضوع دارید به ما بفرمایید
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *