آینده دبی و پیشرفت و جهانی شدن در محله آینده دبی

آینده دبی بسیار روشن و برای سرمایه گذاری و کسب وکار بسیار جذاب است. دبی جسورانه و جاه طلبانه  در حال پیشرفت است تمرکز امارات برآینده‌است و جدیدترین محلاتش را بر اساس این  معیار نامگذاری کرده است.

محله آینده دوبی شامل مرکز مالی بین‌المللی دبی٫ مرکز تجارت جهانی دبی و محل برج‌های امارات است ٫‌ این منطقه‌ی پویا قطب تجاری پررونقی است و این یکی از پروژه هایست که تجارت را با لذت  مخلوط کرده. با افتتاح مرکز خرید گیت اونیو و مغازه‌های خرده فروشی و رستورانهای  تجاری در حال زیاد شدن این منطقه مشتریان سلطنتی را به  خود جلب می‌کنند.

در ویدیوی زیر با آینده دوبی و پیشرفت و جهانی شدن در محله آینده دوبی آشنا می شوید:

محله آینده دوبی همراه با افتخارات بین‌المللی و غذاهای غیرقابل اجتناب هنرهای زیبا نیز از جمله جذابیت‌های این مرکز است. بوتیک‌های گیت ویلیج و نمایشگاه‌های موقت در سامر گاردن را می‌توانید اینجا ببینید.
هفت  طبقه فضای نمایشگاهی بدون ستون٫ اثر جدید  چشم‌انداز تازه‌ای به حوزه‌ی آینده داده است اولین بار در این منطقه در سال هزار و نهصد و هفتاد و نه برج تجارت جهانی شیخ رشید ساخته  شد.

این برج نه تنها در محله ی  آینده دبی قابل رویت است بلکه روی اسکناس‌های صد درهمی امارات  هم قابل مشاهده است.
در یک قاب کلی از دبی و فقط ده دقیقه دورتر مناظر جدیدی از دوبی  جدید و قدیم را می‌توان دید هتل چهار فصل یکی از هتل‌های پنج ستاره منطقه است که سفر تاجران  کیفیت تازه‌ای داده است.

آینده دبی و پیشرفت و جهانی شدن در محله آینده دبی
محله آینده دبی برج های امارات و مرکز مالی بین المللی دبی را مستقیماً از طریق یک پل متصل خواهد کرد و آن را به بزرگترین منطقه خاورمیانه پ برای توسعه اقتصاد جدید تبدیل می کند.

محله آینده دوبی برای اقتصاد جدید اختصاص داده شده است. برج های امارات را با مرکز تجارت جهانی دبی و مرکز مالی بین المللی دبی متصل می کند که شامل یک مرکز تحقیقات اقتصادی آینده و انکوباتورهای تجاری، صندوق تامین مالی، تسهیلات مسکن برای رهبران شرکتهای اقتصادی جدید و رویدادهای جهانی برای اقتصاد جدید است.

برای مشاوره رایگان سرمایه گذاری ، مهاجرت یا سفر به این کشور کافیست فرم زیر را تکمیل کنید:
  • هر آنچه فکر میکنید بهتر است در مورد خودتان و هدفی که برای این موضوع دارید به ما بفرمایید
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *