کوه حجر در امارات و کوه نوردی و صعود به رشته کوه حجر

کوه حجر رشته کوهی بطول تقریبی ۳۱۰ کیلومتر و ارتفاع حدودی ۲٬۵۰۰ متر از سطح دریا است که در کشور عمان قرار دارد. این رشته‌کوه از رأس مسندم شروع می‌شود و در ادامه از عمارت رأس‌الخیمه، فجیره و سلطنت عمان می‌گذرد و در نقطه‌ای به نام «الصعیر» به رشته کوه جیما می‌پیوندد. این رشته کوه یکی از نقاط دیدنی سلطنت عمان به‌شمار می‌آید.

در ویدیوی زیر با کوه حجر در امارات و کوه نوردی و صعود به رشته کوه حجر آشنا می شوید:

اینجا در کوه‌های هجر آمده‌ایم جایی که هاتا نام دارد که یک  منطقه برای کوهنوردی در حومه‌ی دوبی است . فتیح مرا  همراهی می‌کند که راهنمای کوهستان و بنیانگذار ماجراجویی در فضای بازاست.

امروز میخوایم کمی صعود ‌به کوه و صخره نوردی  را با هم مخلوط  کنیم و روی کنترل خودمان کار کنیم و به سمت قله بالا برویم ٫ به سمت این قله ؟‌ بله دقیقا اون بالا٫  به نظر قله  خطرناکی ست ٫ آماده‌ای ؟ بریم  ٫ از اینجاست که اکشن واقعی شروع می‌شود و می‌خوایم یاد بگیریم که چطور از اینجا که همان‌طور که می‌بینید کاملا  سست است  صعود کنیم ٫  برای همین خیلی مهم است که تمرکز زیادی روی وضعیت پاهایمان داشته باشیم ما باید روی موقعیت پاها تمرکز کنیم  و مسیر را طی کنیم تا به یال برسیم و از آنجا بگذریم ٫ مراقب این باش .

کوه حجر در امارات و کوه نوردی و صعود به رشته کوه حجر

آفرین ٫ دفتر کار من چطور است؟  دفتر خوبی است ٫ ۵ سال پیش من دردنیای   شرکت‌ها کار می‌کردم من برای رفتن به  کلیمانجارو ثبت نام  کردم که  اولین صعود بزرگم بود٫ دوماه بعد  استعفا دادم  و گواهی کوه‌نوردی یخ نوردی و صخره نوردی گرفتم و برگشتم به اینجا که هستم ٫  چرا میخواستی  این کار را  انجام بدی؟   این کوه های هجر از نظر شکل صخره ها منحصر به فرد هستند خیلی زمخت و خشن اند ٫   واقعا تفریگاه‌های خیلی خیلی بزرگ و متنوعی در کشور ما وجود دارد

برای مشاوره رایگان سرمایه گذاری ، مهاجرت یا سفر به این کشور کافیست فرم زیر را تکمیل کنید:
  • هر آنچه فکر میکنید بهتر است در مورد خودتان و هدفی که برای این موضوع دارید به ما بفرمایید
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *