آجاریا و دوچرخه سواری در ساحل دریای سیاه گرجستان

آجاریا و دوچرخه سواری در ساحل دریای سیاه گرجستان که شگفتی سواحل شرقی دریای سیاه مرکز آجاریا است . جایی نزدیک به باتومی.

باتومی مرکز آجاریا جمهوری خودمختار جنوب غربی گرجستان، یکی از شهر های مورد علاقه افرادی است که برای تعطیلات در پی مکانی مناسب هستند.

آفتاب این جا عالیست. دریا حرف ندارد. خیلی ها می آیند. تابستان امسال هم که فوق العاده است. کلی کنسرت قراره برگزار بشه. هوای این جا عالیه همیشه دریا حس خوبی ایجاد می کنه مخصوصا دریای سیاه و به ویژه باتومی.

گردش در این شهر هم جذابیت خاص خودش را دارد. هتل های مجلل، رستوران های بزرگ، مجسمه های مدرن و فواره ها و زمین بازی همه جا به چشم می خورند.
مردم باتومی را انتخاب می کنند چون شهر عشق است. دریا رنگ آبی دلنشینی به این شهر سفید و طلایی اضافه می کند. باتومی شهر بیداری است. شهری است که از رویاها بالا می رود.

در ویدیوی زیر با آجاریا و دوچرخه سواری در ساحل دریای سیاه گرجستان آشنا می شوید:

طبیعت آجاریا در گرجستان بی نظیر است. سواحل گرم در کنار قله های پوشیده شده از برف و گونه های گیاهی و جانوری متعدد. باغ گیاه شناسی باتومی یکی از مکان های مناسب برای لذت بردن از طبیعت و آرام شدن است.

ما همه گیاهان دنیا را در این جا داریم. بعضی از آن ها را هیچ جای دیگر در نیمکره شمالی پیدا نخواهید کرد. هوا همیشه این جا خوب است. این جا در کنار دریای سیاه نصف سال تابستان است حتی در فصل پاییز هم گل های عجیب و غریب متنوعی شکوفه می دهند.

با غروب آفتاب زندگی شبانه در باتومی آغاز می شود و دیسکوتیک ها، کازینوها و رستوران ها خود را برای پذیرایی از مشتریان آماده می کنند.

غذاهای گرجی طعم ویژه ای دارند. اکثر آن ها ترکیبی هستند از سبزیجات تازه با گردو و ادویه. غذاهای گوشتی اغلب کبابی هستند به همراه سس تند، پنیر شور و شراب محلی سرو می شوند.

آجاریا و دوچرخه سواری در ساحل دریای سیاه گرجستان

غذای خوب خوردن در بین گرجی ها اهمیت زیادی دارد. اولین کاری که هنگام ملاقات یک دوست انجام می دهید، دعوت کردن او سر سفره است. یکی از خوراکی های مخصوص این جا خاچاپوریست. نان تنوری پر شده از پنیر و بعضاً با تخم مرغ با طعمی دلپذیر و فراموش نشدنی.

خاچاپوری این جا چیز دیگریست. سرش باز است و پنیرها بهتر پخته می شود. تازه ما تخم مرغ هم به آن اضافه می کنیم. خاچاپوری را طبق سنت مردم این جا همیشه باید با دست خورد.

بلوار باتومی در شب ها مملو از جوانان و زوج هایی می شود که خود را برای رقص، شادی و رفتن به کافه و رستوران آماده می کنند. بعضی وقت ها تنها و بعضی وقتا هم گروهی و با دوستان.

برای مشاوره رایگان سرمایه گذاری ، مهاجرت یا سفر به این کشور کافیست فرم زیر را تکمیل کنید:
  • هر آنچه فکر میکنید بهتر است در مورد خودتان و هدفی که برای این موضوع دارید به ما بفرمایید
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *