پیست اسکی گودرزی در آجارای گرجستان

پیست اسکی گودرزی در آجارای گرجستان در دامنه ی کوه های قفقاز کوچک در جمهوری مستقل آجارا در گرجستان قراردارد.

قله های پوشیده از برف در منطقه نیمه گرمسیری. ساحل دریا در 50کیلومتری. در جدیدترین پیست آجارا هستیم. که این تفریحگاه در نزدیکی بوتامی یکی از بزرگ ترین شهرهای ساحلی گرجستان قرار دارد. آب و هوای این منطقه معتدل است. با این حال کوه ها این جا از ماه نوامبر تا ماه آوریل پوشیده از برف اند.

در ویدیوی زیر با پیست اسکی گودرزی در آجارای گرجستان آشنا می شوید:

آب و هوای متغیر این منطقه یکی از مزایای آن به حساب می آید. یک روز می توانید حمام آفتاب بگیرید و فردای آن روز اسکی کنید. دریا در نزدیکی این منطقه قرار دارد اما برف زیاد هم یکی از جاذبه های اصلی این تفرجگاه است.

حتماً دلیلی وجود دارد که افراد مشهور هرساله به این مقاصد اسکی می‌روند. کارکنان این مراکز می‌دانند چطور مطمئن شوند که مهمانانشان راحت‌ترین تعطیلات زندگی را تجربه می‌کنند. در حقیقت اولویت در لوکس ترین پیست های جهان ارائه راحتی و خدمات لوکس اقامتی است و در رتبه دوم به ارائه خدمات اسنوبرد می‌پردازند.

هیچ‌چیز به‌اندازه‌ی دیدن مناظر و انجام اسکی در برخی از بهترین پیست های اسکی در جهان لذت‌بخش نیست. چه به دنبال مناظر خیره‌کننده باشید و چه به دنبال بهترین امکانات رفاهی باشید، این استراحتگاه‌ها همه‌چیز را دارند.

پیست اسکی گودرزی در آجارای گرجستان

ضخامت برف در ارتفاعات گاهی به 6متر هم می رسد. طبیعت متنوع این منطقه برای کوهنوردان و ماجراجویان جذاب است. اسکی بازان و اسنوبرد سواران مبتدی یا پیشرفته می توانند از پیست اسکی 8 کیلومتری این منطقه بهره ببرند.  نمی‌توان انکار کرد اسکی یکی از مهیج‌ ترین ورزش‌ های زمستانی است و اگر به دنبال تجمل‌گرایی هستید، باید بهترین پیست های اسکی جهان را بررسی کنید. از اقامتگاه‌ها با بوتیک‌های صمیمی گرفته تا دهکده‌های وسیع آلپ، می‌توانید در مجلل‌ترین پیست های اسکی روی کره زمین اسکی کنید.

برای مشاوره رایگان سرمایه گذاری ، مهاجرت یا سفر به این کشور کافیست فرم زیر را تکمیل کنید:
  • هر آنچه فکر میکنید بهتر است در مورد خودتان و هدفی که برای این موضوع دارید به ما بفرمایید
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *