جده عربستان ، مکانی عالی برای مشتاقان غواصی در دریای سرخ

جده عربستان ، مکانی شگفت انگیز برای مشتاقان غواصی در دریای سرخ . اینجا در دریای سرخ جده می توانید برخی تماشایی ترین نقاط دنیا را برای غواصی پیدا کنید. زیبا، طبیعی و دست نخورده.
دریای سرخ در جده دارای چندین نقطه مناسب غواصی بسیار تماشایی در امتداد خط ساحلی ۱۸۰۰ کیلومتری خود است. این مکان‌های غواصی بسیار زیبا طبیعی و دست نخورده هستند. در دایوپوینت جده هستیم. می خواهیم کمی به آب های آزاد برویم.

در ویدیوی زیر با جده عربستان که مکانی عالی برای مشتاقان غواصی در دریای سرخ است آشنا می شوید:


غواصی در جده عربستان عالیست و حیات دریایی بسیار زیبایی دارد. خودتان باید تجربه اش کنید. خروس ماهی، کوتر ماهی، لقمه ماهی، لاک پشت، اختاپوس، ماهی مرکب و بسیاری جانوران دیگر در دریای سرخ هستند که با غواصی می توانید از نزدیک ببینید

آرامش و وسعت چشمگیر نخستین چیزهایی است که در سفر به این جا در زیر آب تجربه می کنید. دریای سرخ در جده با در بر داشتن ۱۲۰۰گونه ماهی و ۳۰۰گونه مرجان و به واسطه نقاط غواصی قابل استفاده در طول سال، بازدید کنندگان بسیاری را از سراسر جهان به خود جذب می کند.

صخره های مرجانی زیستگاه دریایی خیره کننده ای را در معرض تماشا می گذارد. بازدیدکنندگان می توانند از لوله ماهی ها، خروس ماهی ها، بادکنک ماهی های نقاب دار، دلقک ماهی ها، اختاپوس و حتی لاکپشت ها تصویر برداری کنند.

جده عربستان ، مکانی عالی برای مشتاقان غواصی در دریای سرخ

حیات دریایی شگفت انگیز این جا تنها چیزی که می توانید کشف کنید نیست و در طول خط ساحلی ۱۸۰۰کیلومتری این جا کشتی های غرق شده بسیاری وجود دارد که از جاذبه های به خصوص غواصی است. یکی از این کشتی های غرق شد چیکن رِک نام دارد که یک قایق یخچالی است که حامل مرغ به زده بوده و در سال ۱۹۷۶غرق شده.

این قایق اکنون در عمق ۲۰متری قرار دارد و توسط جانوران دریایی و غواصان کنجکاو محاصره شده است. حرارت آب در این جا همیشه بین ۲۵تا ۳۵درجه سانتی گراد باقی می ماند و هزینه غواصی چیزی بین ۸۰تا ۱۳۰یورو است که مناسب و به صرفه است.

برای مشاوره رایگان سرمایه گذاری ، مهاجرت یا سفر به این کشور کافیست فرم زیر را تکمیل کنید:
  • هر آنچه فکر میکنید بهتر است در مورد خودتان و هدفی که برای این موضوع دارید به ما بفرمایید
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *