ریاض ، پایتخت عربستان و فرصت های درآمدی و سرمایه گذاری

ریاض پایتخت عربستان یکی از شهرهای در حال توسعه خاورمیانه است. شهری که به سرعت رشد می کند و صعودی ها سرمایه زیادی برای تبدیل آن به یک شهر مدرن در نظر گرفته اند. ساختمان های مدرن در بسیاری از چشم انداز های شهری به چشم می خورند. برخلاف انتظارات مدرن بودن شهر کاملا شما را شگفت زده می کند اما هنوز آثاری از گذشته در این شهر نیز دیده می شود. ریاض شهری است که در سال های گذشته جمعیتش چندین برابر شده است.

در ویدیوی زیر با ریاض ، پایتخت عربستان و فرصت های درآمدی و سرمایه گذاری آن آشنا می شوید:

در بازار قدیمی عتیقه جات ریاض عربستان ، از ظرف های قدیمی گرفته تا لباس های قدیمی همه چیز پیدا می شود. بازار عتیقه جات ریاض یکی از مهم ترین کانون های اولیه تشکیل این شهر است. ریاض در تلاش برای مدرنیته، بخش بزرگی از محله های تاریخی اش را در دهه های اخیر از دست داده است. اما حکومت، قرار شده است تا برخی از مهم ترین میراث های معماری باستانی شهر را بازسازی کند. مانند قلعه مسمک یا همان پادشاه عبدالعزیز پدر عربستان صعودی مدرن. سایتی تاریخی که عموم می توانند از آن بازدید کنند.

دیگر ساختمان درحال بازسازی کاخ پادشاهی ریاض است. این کاخ در محله ی تاریخی ریاض، جایی که موزه ملی نیز قرار دارد، واقع شده.

ما از گذشته چشم پوشی کرده ایم. سنت و تاریخ را به فراموشی سپرده ایم. زمان آن رسیده تا به عقب باز گردیم. باید به زیباسازی شهر بپردازیم. تاریخ را باید دوباره زنده کنیم. نباید یک موزه بسازیم که کسی حق نداشته باشد به آن دست بزند. اما باید نوسازی کنیم. باید بخش های قدیمی را مرمت کنیم و از آن ها در کنار مدرن سازی شهر استفاده کنیم.

ریاض ، پایتخت عربستان و فرصت های درآمدی و سرمایه گذاری

شهرسازی ریاض در میانه های قرن بیستم توسط آمریکایی ها انجام شد و به همان نسبت مانند شهرهای نوظهور آمریکایی تحول پیدا کرد.

تحول معضل این شهرهای بزرگ بین المللی است. شهری تاریخی ناگهان متحول می شود. تبدیل به یک ابرشهر می شود. تنها زمانی متوجه معضلات می شوید که دیگر کار از کار گذشته و شهر بزرگ تر از همیشه شده.

در دهه 80میلادی مقامات عالی رتبه ریاض تصمیم به تغییر ساختار شهر به شهری مدرن تر و با فضای سبز بیشتر کردند. شهرسازی شهر از آن زمان متحول شده است.

برخی از مواقع مردم نمی دانند چه می خواهند. باید برخی از کارها را تجربه کرد و بعد واکنش ها را سنجید. تجربیات اولیه به ما نشان داده که چقدر مردم نیاز به فضای سبز دارند. ریاض تبدیل به شهری شده که مردم می توانند از آن لذت ببرند.

خودروهای زیاد و ترافیک سنگین یکی دیگر از معضلات این شهر است. به زودی متروی ریاض با 6خط و مسیری به مسافت 176کیلومتر به راه می افتد. این طرح کاملا زندگی بسیاری از شهروندان را متحول خواهد کرد. حمل و نقل شهروندان راحت تر می شود و سازماندهی زندگی روزانه تسهیل. زمانی که سوار یک خودرو می شوید نمی دانید چه ساعتی به مقصد می رسید.
این گونه در زمان هم صرفه جویی زیادی می شود.
متروی ریاض در پایتخت عربستان نیز بسیاری از مناطق تاریخی و مدرن شهر را به هم مرتبط می کند.

و اما مرکز تجاری بزرگ شهر ریاض ، جایی که شما از جواهرات تا وسایل رایانه ای، هرچه که لازم دارید را پیدا خواهید کرد و وقتی که به بالای برج سلطان می رسید، متوجه می شوید شهر تا چه اندازه ای پیشرفت کرده و چگونه در آینده خواهد بود.

برای مشاوره رایگان سرمایه گذاری ، مهاجرت یا سفر به این کشور کافیست فرم زیر را تکمیل کنید:
  • هر آنچه فکر میکنید بهتر است در مورد خودتان و هدفی که برای این موضوع دارید به ما بفرمایید
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *