روش های حمل و نقل و خدمات حمل کالا برای صادرکنندگان

روش های حمل و نقل یکی از موارد بسیار مهم در تجارت و صادرات است. این که چطور بتوانیم حمل و نقل کنیم و چطور حمل کالا برای ما به صرفه باشد ، خودش تکنیک‌های مختلفی دارد.
مثلا برفرض شما میخواهید باری را بفرستید به کشورهای دریای مدیترانه٫ سوال هست براتون که چطور بفرستم که قیمت مطلوب تری داشته باشه؟ چطور از شرکتها هم قیمت بهتری بگیرم؟ با چه مسیری بفرستم؟ با چه کشتیرانی بفرستم؟ چطور از ایران بفرستم به پورت بارگیری یا پورت لودینگ؟ و …

بعضی موقع‌ها میگویند بفرستید مثلا بندرعباس٫ از بندرعباس بره امارات٫ از امارات بره مثلا اسپانیا٫ بعد دور بزنه یک ماه دو ماه ترانزیت تایم یا زمان بارگیریش طول می‌کشه.
یا مثلا کسی که در این کار خبره‌ ترهست، میگه نه چرا اینکار بکنید؟ بفرستید استانبول بندر مرسین، از اونجا با یه کشتی مستقیم و خیلی سریع میره به اسپانیا و تخلیه می‌شه و کرایه حملش هم برای شما ارزان تر در میاد.
در ضمن شما شاید اگر کرایه حمل تون هم یکی در بیاد اما چون در ترانزیت تایم اومدین این زمان رو ذخیره کردین، برنده‌ی کار بودید.

مسئله مهم همینه. روش های حمل و نقل چه زمینی چه دریایی چه هوایی، نیازمند یک مشاور یا تیم اجرایی خوب هست. تیمی که در این زمینه تجربه و مهارت داشته باشه٫ تخصص حمل کالا داشته باشه و توانمندی این رو داشته باشه که بتواند با شما به خوبی کار کند.

روش های حمل و نقل و خدمات حمل کالا برای صادرکنندگان

ما در بحث حمل ونقل این فضا رو برای شما ایجاد کردیم بعضا دوستان طی تماس میگفتن میشه یه شرکت حمل و نقل به ما معرفی کنید؟ میشه برای ما کار حمل و نقلش رو انجام بدین؟ میشه یه کمکی کنید ما این کالا رو با کمترین کرایه حمل ارسال کنیم؟ میشه کمکم کنید با شرکت کشتیرانی چونه بزنم؟ یا برای شرکت کشتیرانی یه دونه درخواست بفرستم؟ یا (shipping order) ازش بگیرم؟ و …

اینا همه چیزهای تخصصی کار حمل ونقل هستن و به کسی نیاز داره که حمل و نقل چی باشه . ما در این زمینه شما رو کمک می‌کنیم.
حالا اگر شما دوست داشتید از خدمات حمل و نقل ما استفاده کنید، مدیران و متخصصین حمل و نقل ما برای شما با توجه به اون سطحی که در واقع خدمات می‌گیرید کار می‌کنند. تا بالاترین سطح که یک نفر به عنوان مدیر حمل و نقل تخصصی شما کار می کنه و با تمام کشتیرانی‌های کشورهای مختلف ارتباط می گیره. کمترین قیمت‌ها رو می‌گیره٫ چانه‌زنی می‌کنه و کالاتون رو با بیشترین میزان امنیت و کیفیت برای مشتریان ارسال می‌کنه این خدمات می‌تونه به قسمت زیادی از سودآوری کالاتون کمک کنه.

خود صادرات صرفا نمی‌تونه سودآور باشه اگر به خوبی حمل نشه و حتی کالایی که سود آور نیست وقتی خوب حمل می‌شود به مراتب موجب این میشه که راحت‌تر بتونه درآمد کسب کنین ازش پس سود بیشتری بدست بیارین٫  بازی‌های حمل و نقل به شما قدرت می‌ده٫ قیمت به صورت سی‌آی اف یا سی اف آر اعلام کردن به شما قدرت میده و شما رو از رقبای دیگه‌ای که در ایران یا حتی در کشورهای دیگه‌ای کار می‌کنن برجسته‌تر می‌کنه پس از این سرویس استفاده کنید امیدوارم که موفق و پیروز باشید.

برای استفاده از خدمات حمل ونقل کافیست با همکاران پشتیبانی ما در ارتباط باشین :

برای مشاوره رایگان سرمایه گذاری ، مهاجرت یا سفر به این کشور کافیست فرم زیر را تکمیل کنید:
  • هر آنچه فکر میکنید بهتر است در مورد خودتان و هدفی که برای این موضوع دارید به ما بفرمایید
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *