صادرات بخش مهمی از اقتصاد هر کشور را تشکیل می‌دهد و یکی از عواملی است که می‌تواند کشورها را مستقل کند. نقش صادرات و کسب درآمد ارزی به اندازه‌ای مهم است که بسیاری کارشناسان صادرات را تنها مسیر موفق به توسعه اقتصادی یک کشور در بازار جهانی می‌دانند.

به همین دلیل ، ایتوک سنتر با توجه به ارتباطات جهانی در حوزه صادرات ، فرصت ارائه خدمات صادراتی به صورت صادرات تضمینی و سرمایه گذاری و مشارکت در صادرات را فراهم کرده است.

اما صادرات کالا مستلزم کارهای زیادی از قبیل: بازاریابی و جذب مشتری خارجی، مذاکره و تایید کالا ، حمل کالا از ایران، بارگیری از کانتینر، گمرک ایران ، گمرک کشور مقصد ، tax ، wat ، انبارداری ، تبلیغات و موارد بسیار دیگری می شود، که در روش صادرات تضمینی این کار را ما انجام می دهیم و شما تولیدکنندگان عزیز مدیریت و تسریع فرایند های صادراتی کالای خود را به ما می سپارید. 

این روش مناسب افرادی که قصد دارند در تجارت و صادرات کار کنند، اما به طور تضمین شده وارد این سرمایه گذاری شوند. ما در طرح مشارکت صادرات توانستیم فرایند فروش و بازاریابی کالا را بسیار تسریع کنیم و با بالاترین سود کالای شما به دست مصرف کنندگان بازار های جهانی برسانیم.

خدمات ایتوک سنتر در زمینه سرمایه گذاری و صادرات تضمینی محصولات ایرانی :
 

سرمایه گذاری و مشارکت در صادرات و کسب درآمد دلاری :

با سرمایه گذاری و مشارکت در سود حاصل از صادرات محصولاتی که ایتوک سنتر بعد از بازاریابی و مشخص نمودن سود تضمینی این سرمایه گذاری از فروش خارجی آنان مشخص می نماید ، سرمایه گذار کسب درآمد ارزی حاصل از این مشارکت و سرمایه گذاری را دریافت می نماید.

سرمایه گذاری در صادرات

صادرات و فروش تضمینی محصولات تولیدکنندگان:

ایتوک سنتر و شرکای تجاری فعال در حوزه صادرات و فروش بین الملل پس از بازاریابی و جذب مشتریان خارجی محصولات موردنیاز سایر کشورها، با عقد قرارداد فروش و صادرات تضمینی در قالب مشارکت صادراتی با تولیدکنندگان همکاری می نماید 

 
صادرات تضمینی محصولات

ارائه مشاوره تخصصی صادرات ، سرمایه گذاری و اخذ اقامت :

ارائه مشاوره و معرفی فرصت های سرمایه گذاری ، ثبت شرکت ، اخذ اقامت ، صادرات و … بر اساس آخرین شرایط مورد پذیرش کشورهای هدف و باتوجه به شرایط کاری، سرمایه و اهداف شما که پس از مشاوره و بررسی های لازم کارشناسان مشخص می گردد

دریافت مشاوره رایگان

همکاری با تولیدکنندگان و کارخانه داران ایرانی:

با هدف ایجاد فرصتی برای حضور محصولات تولیدکنندگان ایرانی در بازارهای جهانی، ایتوک سنتر امکان درج اطلاعات محصولات تولیدکنندگان را فراهم نموده است، تا درصورت نیاز مشتریان خارجی به محصولات فوق ، از طریق این تولید کنندگان محصولات موردنظر تامین گردد:

 
ثبت رایگان محصولات تولیدی