محصول صادراتی و نام محصول برای صادرات را چطور انتخاب کنیم؟

محصول صادراتی ، انتخاب نام محصول یا انتخاب نوع محصول صادراتی موضوعی است که می خواهیم درمورد آن با شما صحبت کنیم.
اگر تولیدکننده‌ محصولی هستید و یا خودتون محصولی دارید قطعا گوش کردن این فایل مناسبتون نیست و یا به فایلهای بعدی و موضوعات مرتبط بعدی بپردازید.
اما اگر محصولی ندارید یا اگر محصولی هم دارید ولی قصد دارید در مورد پیشنهادها و محصولات صادراتی دیگه بررسی کنیم و تصمیم‌گیری کنید، یا محصولتون رو عوض کنید،  می‌تونه این فایل انتخاب نام محصول یا انتخاب نوع محصول صادراتی براتون مفید باشه.

شما هدف دارید که از طریق معامله یا خرید و فروش یک کالای حالا به روش‌هایی که اساس اون تولید کالا نیست بتوانید به درآمد برسید و این نیازمند این هست که یه تصمیم‌گیری در مورد کالا کنید حالا قصد دارید این کالا رو در بازار داخلی یا در بازار خارجی استفاده کنید متفاوته٫

اگر می‌خواهید بازار داخلی کار کنید، تقریبا هر آن چیزی که در داخل کشور ما تولید می‌شود و موجود هست یا وارد می‌شود قابلیت صادرات دارد و هیچ محدودیتی در انتخاب محصول ندارید. اما اگر قصد صادرات دارید، کالاهایی که ممنوعیت صادراتی دارند یا اکثر کالاهایی که وارداتی هستند، محدودیت صادراتی دارند.
به خاطر همین شما امکان کار کردن این کالاها رو ندارید. ولی اکثر کالاهایی که دور و بر خودتون هست و آن چیزی که اعم‌از خوراک پوشاک مصرفی کالاهای صنعتی کالاهای مربوط به صنعت ساختمان و حوزه‌های دیگه مثل مواد معدنی و … محصولاتی که مواد اولیه تولید صنعت هستند، همه این‌ها محصولاتی که در ایران فراوان اند و ظرفیت تولید بسیار زیادی دارن و شما می‌تونید کارکنید .

محصول صادراتی و نام محصول برای صادرات را چطور انتخاب کنیم؟

در پروسه‌ی انتخاب محصول شما باید محصول خودتون رو انتخاب کنید بر اساس محلی که دارید زندگی می‌کنید تجربیاتی که دارید براساس نوع علاقه‌ای که داشتید بر اساس اینکه چه تامین کننده یا تولیدکننده‌هایی می‌شناسید و بر اساس اینکه چه مقدار می‌خواین هزینه کنید رو محصول بعضی ازمحصولات هزینه‌های بیشتری داره و بعضی هزینه‌های کمتری داره.

بعد از اینکه محصولتون رو انتخاب کردید باید این دغدغه رو هم از ذهنتون دور کنید که حتما باید یه محصولی معروف باشه یا محصولی باشه که حتما همه می‌شناسند تو بازار جهانی یا در بازارایران نه ما خیلی از محصولات عجیب غریب و ساده‌تر هم داشتیم که افراد خیلی خوبی تونستن ازش نتیجه بگیرن قطعا شما هم می‌تونید نتیجه بگیرید.

اگر باتوجه به مزیت ها و معایب محصول انتخاب شده و با توجه به بودجه شما خوب باشد، قطعا شما این محصول رو به عنوان محصول دارای رتبه و محصول ارزشمند کار کنید. فقط بعضی از محصولات زمان بیشتر و بعضیا زمان کمتری می‌برند و بعضی‌ها سود کمتری دارند اما حجم بیشتری داره و بعضیا سود بیشتری داره اما حجم و تعداد کمتری داره. بازار همیشه در یک تعادلی قرار داره و در این تعادل باید معاملات خودمون رو انجام بدیم.

باز اگر مساله‌ای داشتید می‌تونید در همین صفحه که این مطلب درج شده کامنت خودتون رو بزنید تا ما جواب بدیم و دیگران هم که مثل شما ممکنه این سوال براشون مطرح باشه استفاده کنند

برای مشاوره رایگان سرمایه گذاری ، مهاجرت یا سفر به این کشور کافیست فرم زیر را تکمیل کنید:
  • هر آنچه فکر میکنید بهتر است در مورد خودتان و هدفی که برای این موضوع دارید به ما بفرمایید
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *