برای همکاری با ما فرم سایت را پر کنید

شما به عنوان کسی که قصد دارید با ما شروع به کار کنید ، می‌توانید در بخش‌های مختلفی از مجموعه ی ما کار کنید. این به مهارت و توانمندی شما و رزومه شما برمی‌گرده ، ما سعی میکنیم هر فردی را با توجه به مهارت و انگیزه‌ اش در یک موقعیت مناسب قرار بدهیم. مثلا ممکنه شما مهارت در مذاکره و تجارت بین‌الملل یا مهارت در فروش و بازار داخلی یا مهارت در طراحی و پشتیبانی سایت ، تولید محتوا، ترجمه، طراحی و گرافیک و … داشته باشید .

وقتی فرم همکاری با ما را تکمیل و ارسال کنید، مدیران بخش جذب ما رزومه شما را بررسی می‌کنند و درصورت تایید اولیه، یک مصاحبه‌ای دیگری با شما انجام می دهند. پس سعی کنید اطلاعات کامل ، جزئی تر و دقیق‌تری از خودتان بدهید.
چون ممکن است شما فقط با ایتوک سنتر همکاری نداشته باشید و درصورت مناسب بودن شما برای سایر شرکتها و مجموعه هایی که با ایتوک سنتر همکاری دارند، ممکن است شما را برای استخدام به آنها معرفی کنیم.

اگر آماده همکاری با ما هستید، فرم زیر را تکمیل و ارسال کنید:

  • حتماً شماره خودتان و ترجیحاً دارای واتس اپ، برای ارتباطات و اطلاع رسانی بعدی
  • دریک سال گذشته چه جاهایی و به چه کارهایی مشغول بودید را اینجا بنویسید: و اگر نمونه کاری ازشما در سایتی منتشر شده است، آدرس اینترنتی صفحه نمونه کارتان را اینجا بنویسید:
  • • به چه مباحثی علاقه مند هستید ؟ هرآنچه که لازم میدانید درباره خودتان و توانمندی هایتان، تخصص ها، علایق و ... لازم میدانید برای شناخت هرچه بیشتر از توانایی های شما ذکر نمایید:
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .