کارآفرینی و شروع کسب و کار و اشتغال شخصی :

سال هاست که در کشورمان از ابتدای شروع و پا گذاشتن هر فرد در جامعه، تمامی آموزش هایی که داده میشود سوق دادن افراد به سمت کارمندی و استخدام شدن است که استخدام دولتی شدن را به یک آرزوی دست نیافتنی تبدیل کرده اند. اما ما توانسته ایم كساني را كه قصد دارند کسب و کار و اشتغال شخصی خودشان را راه اندازی کنند را راهنمایی کرده تا بهترین برنامه ها و استراتژی ها را برای ایجاد و موفقیت در کسب و کار خود در نظر بگیرد.

قطعا شما به عنوان یک فردی که امروز وارد کار تجارت قصد دارید بشوید و قصد دارید در این بازار مراحلی رو طی کنید و مشتریانی به دست بیارید در این پروسه ای از کار قرار میگیرید و این پروسه به نوع قراردادی که با ما بستید برمیگرده.
اولین مرحله باید تصمیم گیریتون بر این باشه که چه محصول یا چه کالایی رو شروع کنید به کار کردن کالا ها متفاوته ، بازخورد هاش هم متفاوته و ما این کالا رو با شما و در طی یک سری از جلسات مشاوره ای به تصمیم یا جمع بندیش می رسیم.
مثلا بر فرض اگر قصد دارید بازار صادراتی کار کنید با توجه سرمایه ، با توجه به تجربه ، با توجه به دانش ، با توجه به علاقه ی شما ، شما در یک گروه از محصولات یا یک محصول خاص هدایت میکنیم و تصمیم نهایی رو برای محصول خود شما باید بگیرید و ما سعی میکنیم گزینه های مختلف و مطلوب رو به شما پیشنهاد کنیم.

تجربه نشان داده که انتخاب محصول آنچنان پرچالش نیست و اگر شما درگیر وسواس های شدید نشوید ، خیلی سریع بتوانید انتخاب محصول را انجام بدهید و هر محصولی که انتخاب بشه معمولا محصولات خوبی هستن . چه در بازار داخلی و یا صادراتی هر دو ظرفیت های بسیار خوبی دارند و میشه ازشون استفاده کرد.

بعد از اینکه محصولتون رو انتخاب کردین ما وارد بحث شروع برند سازیتون می شویم. اولین مرحله برند سازی اینه ک یک نام یا نشان تجاری برای خودتون انتخاب کنید که این نام یا نشان تجاری شما از اون مشتقاتی مثل لوگو ، نام دامنه سایت شما و هویت تجاری شما از اون نشات میگیره و در کنار اون ما چیز های دیگه که مربوط به برند سازی شخصی یا برند سازی شرکتی شما هست اعم از زیرساخت های مکاتباتی ، اسنادتون ، امضاهاتون و چیز هایی که متناسب با کارتون باشه در کنارش قرار میگیره. و ما هم سعی میکنیم که در این موضوع این مسئله رو به راحتی پیش ببریم.

پس باید انتخاب کنید نام و نشان تجاری خودتون رو. نام ، نشان تجاری فایل جداگانه و آموزش جداگانه داره که بعد از اینکه فایل رو گوش کنید میتونید با موضوع کامل اشنا بشید. این مرحله رو گذروندیم و یک نام و نشان انتخاب کردیم و بر اساس این نام و نشان اسم دامنه یا سایت شما انتخاب شد و سایتتون راه اندازی میشه.

در حین راه اندازی با توجه به سرویس های دیگه ای که دارید مثلا برند سازی بازار داخلی ، برند سازی بازار خارجی یا تبلیغات مرتبط با اون قضیه برای شما شروع خواهد شد در اینجا مکاتبات موضوعی با هر تبلیغی یا سرویسی که باید برای شما راه اندازی بشه با شما انجام میشه. معمولا بازه از یک ماه تا چهار ماه بعضی از سرویس هایی که مثلا کار راه اندازی شرکت خارج از ایران دارند و بحث های قانونی و بین المللی دارند.

این ها خب تا چهار ماه طول میکشه و کسانی که در پروسه ساده تری قرار دارند یک ماه زمان میبره تا سایتشون و اون الگو هایی که مد نظر ما هست برای ابتدای کار راه اندازی بشه و وارد پروسه تبلیغاتی بشن. خب در طی این پروسه تبلیغاتی کالا و خدماتی که دارن معرفی میشه و شروع میکنیم بازرگانی و بازاریابی کردنشون. اگر مکاتبه و مذاکره با ما باشه ما مکاتبه و مذاکره رو انجام میدیم ، اگر با خود شما باشه شما انجام میدهید و اگر آموزش نیاز داشته باشید سرویس های آموزشی برای شما در نظر گرفته می شود.

اگر پشتیبانی یا حمایت بیشتری نیاز داشته باشید در هر موردی به عنوان مثال: بازاریابی و جذب مشتری ، تامین ، حمل و نقل ، گمرک ، ترخیص و هر بحث دیگه ای که در صادرات یا بازار داخلی مطرح هست برای شما فراهم می کنیم.

این پروسه اولیه شروع کار شما هست. پروسه اولیه رو که انجام بدید در توسعه مشاوران ما در کنار شما هستن تا مراحل توسعه و برنامه های توسعه رو داشته باشین. قطعا کار شما در طی زمان نیازمند برسی و آنالیز های دقیق تری هست که حالا مشاورین فنی و پشتیبان های ما با برسی های دقیق خودشون و اطلاعاتی که از شما بگیرن بالاخره مشتریان با شما ارتباط دارند ، بازخورد هایی دارید ، فرایند هایی دارید ، درگیری هایی دارید و این ها همه اطلاعات میشه.

با این اطلاعات برای شما برنامه ریزی های جدید شما رو انجام میدن تا بتونید راحت تر تصمیم گیری کنید و راحت تر پیش برید. فایل های بعدی دیگری در اختیار شما گذاشته خواهد شد تا پشتیبان فنی تون مداوم اطلاعات شما رو به روز کنه.

نسبت به سرویس ها و خدمات هر قسمتی هر سوالی داشتید میتونید در داخل سایت قسمت های کامنت ها سوال خودتون رو درج کنید. قطعا به اون ها سعی میکنیم به بهترین حالت جواب بدیم و یا اینکه مستقیما با شماره تماس های شرکت ارتباط بگیرید و از طریق پشتیبان خودتون و از طریق مشاور تجاری که دارید سوالات خودتون رو به ما انتقال بدید تا برای شما جواب های مناسب ارسال بشه.

بطور کلی آنچه ما برای شروع کسب و کار شما انجام می دهیم :
مشاوره رایگان شروع کسب و کار

مشاوره کسب و کار

برای ورود به دنیای کسب و کار و اشتغال شخصی و آشنایی با ظرفیت ها و موانع موجود و همچنین راه کار های مقابله با آن در کنار شما خواهیم بود. اما ابتدا لازم است توانمندی های شما در مشاوره رایگان کسب و کار توسط کارشناسان ما شناسایی شود، تا مسیر بهتری برای شما درنظر گرفته شود.
شما توانمندی ها و استعدادها و آن چیزی که از نظر مالی و کاری بلد هستید را به مشاوری که شما تماس گرفته انتقال میدهید و او به شما میگوید در چه محصولی کار کنید، در چه مسیری کار کنید و با چه هزینه ای پیش برید. قطعا صداقت شما در این مسیر عامل این می شود که مشاور بهتر بتواند به شما مسیر درستی بدهد. در نظر داشته باشید که:

  • هیچ سودی از کارتان به ما پرداخت نمی کنید.
  • باهر مبلغی می توانید کارتان را شروع کنید
 
اجرای طرح های کسب و کار

اجرای طرح های کسب و کار

با توجه به داشتن کارشناسان مجرب و متخصص در کنار شما به اجرای هر چه سریع تر و بهتر طرح های شما می پردازیم. ما کارهای زیادی برای شما و باتوجه به مسیر کاری شما انجام می دهیم . مثلا:

  • ایجاد تمامی زیرساخت های مناسب و استاندارد برای صادرات و مسیر های تبلیغاتی و برندسازی برای جذب مشتری
  • استفاده از خدمات آموزشی
  • ارایه خدمات مشاوره و طراحی استراتژی برای بازار داخلی و صادراتی
  • طراحی سایت و برندسازی آن به زبان فارسی با روش تولید محتوا
  • آماده سازی زیرساخت های تجاری و صادراتی کاتالوگ- لوگو – تیزر و …
  • انجام کلیه عملیات صادراتی اعم از حمل و نقل و گمرک ترخیص و ….
  • تضمین مشتری و سینگال های فروش در بازار داخل و خارج ایران
  • طراحی سایت و برندسازی آن به زبان انگلیسی و تضمین تعداد مشتری(سیگنال) ظرف یک ماه با طرح های مختلف تبلیغاتی و …
آموزش و راهنمایی شما در مسیر

کوچینگ و راهنمایی شما در مسیر

شما در مسیر توسعه و اجرای کسب و کار خود نیازمند آموزش و یک راهنمای متخصص و با تجربه هستید، در غیر اینصورت امکان شکست و ناکام ماندن طرح شما خیلی بالا می رود. درطول مسیر کاری کنار شما و مشاور شما هستیم تا به نتایج بهتری در کسب و کار خود برسید.

اما قدم اول برای شروع کسب وکار و اشتغال شخصی ، مشاوره رایگان با کارشناسان ما است: مشاوره رایگان کسب و کار