کامرون ؛ آفریقایی سرسبز برای گردشگران و سرمایه گذاران

کامرون و در ناحیه شمال غربی این کشور هستیم و تلاش می‌کنیم جاذبه‌های گردشگری این کشور سرسبز قاره آفریقا را به شما نشان بدهیم. در ناحیه‌ی بوفالوی سیاه  یکی از سه اقامتگاه گردشگری در پارک ملی کامرون٫ اقامتگاهی در قلب یک شکارگاه قدیمی و بزرگ واقع شده است وسعت پارک ملی صد و هشتاد هزار هکتار است یعنی  دو برابر شهر بزرگی مانند پاریس .
جنگلبانی این پارک حفاظت شده به تلاش‌های مسولان برای جذب گردشگران و همچنین تحقیق بر نحوه‌ی زندگی حیوانات و جابه جایی  آنها در این ناحیه اشاره می‌کند.

در ویدیوی زیر با کامرون ؛ آفریقایی سرسبز برای گردشگران و سرمایه گذاران آشنا می شوید:

در این پارک ده‌ها گونه جانوری زیست می‌کند ما می‌توانیم گردشگران را مستقیم به جایی که حیوانات حضور دارند  ببریم ٫ حیوانات  با شما قرارنمی‌گذارند و  آزادند و هر جایی که بخواهند می‌روند ولی با توجه به شناخت خوبمان  از ناحیه وقت زیادی برای دیدار کردنشان داریم ساکنان  محلی در این ناحیه نقش راهنما و بلد راه را بر عهده دارند پارک جنگلی و جاذبه‌های گردشگری آن برای برخی ساکنان فرصت شغلی فراهم آورده است.

باید به ساکنان اجازه‌ی توسعه‌ی شرایط زندگی٫  بهره‌برداری کشاورزی و همچنین پتانسیل گردشگری را داد ٫  نباید آن‌ها را از این ناحیه راند . در بخش دیگر سفرمان به جنوب غربی کامران می‌رویم کوه آتشفشانی کامرون در این ناحیه قرار دارد و آخرین بار در سال دو هزار فوران‌کرد همراه یک راهنما به ارتفاعات این کوه آتشفشانی می‌رویم ٫ هرچه  بالاتر می‌روید هوا سردتر شده و میزان اکسیژن نیز کمتر می‌شود بنابراین به انرژی بیشتری نیاز دارید.

کامرون ؛ آفریقایی سرسبز برای گردشگران و سرمایه گذاران

اگر به قله برسید شما بر بام آفریقای مرکزی و غربی قرار دارید  و پادشاه این سرزمین به شمار می‌ایید ٫ اگر تشنه هستید  باید دنبال این گیاه بگردید مغز ساقه‌ی آن سرشار از آب است این گیاه بومی است و در ارتفاع بالای هزار و دویست متر یافت می‌شود٫  این گیاه همچنین برای سیگاری‌ها مفید است کمک می‌کند تا ریه‌هایتان  پاک شود.

به ارتفاع هزار و هشتصد متری رسید در اینجا یکی از چهار پناهگاه‌های کوه کامران وجود دارد و گردشگران می‌توانند شب را در آن اطراق  کنند ولی فراموش نکنید باید با خود آب و غذا و کیسه خواب همراه داشته  باشید.

برای مشاوره رایگان سرمایه گذاری ، مهاجرت یا سفر به این کشور کافیست فرم زیر را تکمیل کنید:
  • هر آنچه فکر میکنید بهتر است در مورد خودتان و هدفی که برای این موضوع دارید به ما بفرمایید
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

One thought on “کامرون ؛ آفریقایی سرسبز برای گردشگران و سرمایه گذاران

  1. مستانه مفرد :

    کامرون رو ما فقط به شیرها میشناسیم و فوتبال ولی خیلی جالب بود ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *